×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2017
Drukāt

VK skopa komentāros par iespējamu seksuālu uzmākšanos valsts pārvaldē (5)

Mārtiņš Krieviņš. Foto - LETAMārtiņš Krieviņš. Foto - LETA

Valsts kanceleja (VK) pagaidām atturas no komentāriem par iespējamu seksuālu uzmākšanās gadījumu kādā no valsts pārvaldes iestādēm, par ko sūdzību saņēmusi Latvijas Juristu apvienība.

“Varam apstiprināt, ka Valsts kancelejas direktors tikās ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem – tā bija tikai saruna, dokumentu pagaidām mūsu rīcībā nav. Gaidām, kad NVO tos iesniegs – tad arī varēsim iepazīties tuvāk un komentēt plašāk,” šodien saka kancelejas pārstāve Lita Juberte-Krūmiņa.

Juristu biedrība ar kancelejas direktoru Mārtiņu Krieviņu tikās tieši šī iemesla dēļ. Kanceleja neatklāj, par kuru no iestādēm ir runa.

“Kad iepazīsimies tuvāk ar informāciju, varēsim sniegt plašākus komentārus.”

Jau ziņots, ka Juristu apvienība saņēmusi informāciju par priekšniecības, iespējams, veiktu seksuālu uzmākšanos valsts pārvaldes struktūrās. Apvienība sākusi apkopot iepriekš saņemtu informāciju, ka dažādās valsts pārvaldes institūcijās, tostarp iekšlietu dienestos, Ieslodzījuma vietu pārvaldē un Nacionā­lajos bruņotajos spēkos abu dzimumu priekšnieki, iespējams, prettiesiski seksuāli uzmākušies padotajiem.

Apvienība pagaidām nolēmusi plašāk šo informāciju nepubliskot un tikai pēc ziņu precīzas apkopošanas tiks lemts par tālāko rīcību, taču ir sazinājusies un savas darbības koordinē ar citām nevalstiskajām organizācijām, proti, krīžu un konsultāciju centru “Skalbes” un organizāciju “Sabiedrība par atklātību – Delna”. Šobrīd saņemtā informācija nenorāda uz kriminālnoziegumiem, taču tā noteikti esot vērtējama disciplinārā kārtā, iepriekš vēstīja LETA.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Bosings arī valsts pārvaldē nav svešs.

  2. policijā tā ir ikdiena . Kādam laikam ataususi gaisma, ka var savādāk

  3. 1. Vai viendzimums arī uzmācas? 2. Vai uzmākšanos var nosauky par seksuālu, ja uzmācas aizsargājama seksuālā minoritāte 3. Ja uzmācas priekšnieks, vai viņu klasificēt kā tipisku seksuālu maniaku vai kā darba holiķi, kas relaksējas ārpus darba laika?

  4. nosleps/ neatklas- ka vienmer sai valstiii///

  5. vēl ir arī teātri, opera, kino ražotavas…

Draugiem Facebook Twitter Google+