×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. marts, 2015
Drukāt

VKKF atbalstījusi 57 projektus mērķprogrammu konkursā “Raiņa un Aspazijas gads”

logoRainagads_2

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) padome mērķprogrammu konkursā “Raiņa un Aspazijas gads” atbalstījusi 57 projektus kopumā par 280 tūkstošiem eiro, aģentūra BNS uzzināja VKKF.

Mērķprogrammas “Raiņa un Aspazijas gads” mērķis ir, atzīmējot Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubileju, atbalstīt kultūras aktivitātes, kas saistītas ar Raiņa un Aspazijas daiļrades, personības un ideju interpretāciju un izpratnes veicināšanu.

Savukārt mērķprogrammā “Latviešu oriģinālmūzika” atbalstīts 51 projekts kopumā par 48 300 eiro. Mērķprogrammas mērķis ir atbalstīt dažādu žanru un stilu oriģināldarbu radīšanu, sekmējot radošās darbības izcilību.

Mērķprogrammā “Latvijas valsts mežu atbalsts koru un tautas deju tradīcijas attīstībai” VKKF atbalstīja 54 projektus, kuriem sadalīti 117 110 eiro finansējumu. Mērķprogrammā atbalsts tiek sniegts koru un tautas deju tradīcijas attīstībai, nodrošinot prioritāru atbalstu mežu darbinieku koriem un tautas deju kolektīviem, koru un tautas deju kolektīvu dalību starptautiskos konkursos un festivālos, kā arī kora mūzikas ierakstu izdošanu. Programmas ietvaros nepiešķir finansējumu tērpu un aprīkojuma iegādei.

Finansējuma līgums ar VKKF jānoslēdz līdz 24.aprīlim.

Mērķprogrammas “Latvijai – 100” konkursa rezultāti tiks paziņoti pēc 13.aprīļa, jo lielā pieteikumu skaita un pieprasītā finansējuma apmēra dēļ VKKF padomei nepieciešams papildu laiks, lai izvērtētu pieteikumus, norāda VKKF, informējot, ka konkursam iesniegti 218 pieteikumi un pieprasītais finansējums ir 3 294 095,51 eiro. Programmas projektu finansēšanai paredzēti 280 000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+