×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. maijs, 2013
Drukāt

VKKF ekspertu komisijā apstiprināti jauni dalībnieki

foto - Letafoto - Leta

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) padomes sēdē šodien apstiprināti ekspertu komisijas jaunie dalībnieki, aģentūru LETA informēja VKKF preses sekretāre Jana Vērdiņa.

Katru gadu fondā nomainās puse ekspertu locekļu sastāva. Vienā gadā nomainās trīs cilvēku sastāvs, savukārt otrā gadā – četru, un šis ir gads, kad ekspertu komisijā darbu sāks trīs jauni dalībnieki.

Ekspertu sastāvs nomainīts VKKF astoņās ekspertu komisijās. Dizaina un arhitektūras nozarē eksperta pienākumus sāks pildīt Uģis Bratuškins, Liene Kuplā un Ilze Začeste, bet eksperta pienākumus turpinās pildīt Anita Antenišķe, Anita Grase, Una Sedleniece un Juris Mitenbergs.

Filmu mākslas nozarē par ekspertiem apstiprināti Pēteris Krilovs, Dita Rietuma un Juris Poškus, bet pienākumus turpinās pildīt Armands Zvirbulis, Sergejs Berdičevskis, Roze Stiebra un Askolds Saulītis, savukārt kultūras mantojuma nozarē eksperta pienākumus sāks pildīt Anita Jirgensone, Baiba Mūrniece un Ieva Kulakova, kas šos pienākumus pildīs pēc kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (VL-TB/LNNK) ieteikuma, bet pienākumus turpinās pildīt Māris Jēkabsons, Artjoms Mahļins, Daina Lāce un Andis Cinis.

Literatūras nozarē ekspertu sastāvā iekļauti Lita Silova, Zane Šiliņa un Pauls Daija, eksperta pienākumus turpinās pildīt Gundega Repše, Kārlis Vērdiņš, Dace Gasiņa un Sigita Kušnere, bet mūzikas un dejas mākslas nozares ekspertu sastāvā apstiprināta Inga Bērziņa un Sandra Medvecka, Ramona Galkina pēc kultūras ministres ieteikuma, bet pienākumus turpinās pildīt Gunta Sproģe, Ilona Rupaine, Andris Vecumnieks un Gunta Bāliņa.

Teātra mākslas nozarē ekspertu komisijā apstiprināta Krista Burāne, Andra Rutkēviča un Undīne Adamaite pēc kultūras ministres ieteikuma, savukārt eksperta pienākumus turpinās pildīt Maija Svarinska, Daiga Šiliņa, Guna Zariņa un Agnese Hermane, bet tradicionālās kultūras nozarē ekspertu sastāvā apstiprināti Angelika Juško-Štekele, Ilmārs Pumpurs un Inga Drele pēc kultūras ministres ieteikuma, bet pienākumus turpinās pildīt Anda Beitāne, Anita Vaivade, Aija Jansone un Juris Zalāns.

Vizuālās mākslas nozarē par jaunajiem ekspertiem apstiprināti Kristaps Zariņš, Alnis Stakle un Juris Petraškevičs pēc kultūras ministres ieteikuma, bet pienākumus turpinās pildīt Rasa Šmite, Armands Zelčs, Kristiāns Brekte un Ojārs Pētersons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+