×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. marts, 2014
Drukāt

VKKF gaida pieteikumus trīs mērķprogrammās

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Valsts Kultūrkapitāla fonds paziņojis projektu pieteikumu iesniegšanas termiņus vairākām mērķprogrammām, liecina informācija mājaslapā www.vkkf.lv.

Mērķprogramma “Kultūras un mākslas mūžizglītība, radošums un mobilitāte” mērķis ir mūžizglītība, radošā partnerība, izglītības materiāli, formālā un neformālā izglītība, izpētes braucieni, lasīšanas veicināšana, bērnu un jauniešu izglītība, kultūras procesu izpratnes veicināšana dažādām grupām. Finansējums programmai 450 000 latu, projekti jāiesniedz no 24. marta līdz 17. aprīļa pusdienai.

Mērķprogrammas “Latvija – 21. gadsimts” mērķis ir nacionālās identitātes veicināšana, vairojot piederības izjūtu Latvijas kultūras telpai, latviešu valodai, kā arī izpratnes veicināšana par Latvijas kultūru un sabiedrību, sagaidot Latvijas simtgadi. Finansējums programmai 450 000 latu, projektus var iesniegt no 28. aprīļa līdz 23. marta pusdienai.

Mērķprogrammas “Profesionālu nevalstisku teātru atbalsts” mērķis – atbalstīt profesionālu nevalstisku teātru regulāru darbību, stimulējot daudzveidīgu un kvalitatīvu teātra nozares attīstību, kā arī sekmēt nevalstisko teātru efektīvu un ilgtspējīgu profesionālu darbību un izaugsmi. Finansējums programmai 100 000 latu, projektus pieņems no 24. marta līdz 17. aprīļa pulksten 12.00.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+