Mobilā versija
Brīdinājums +12.6°C
Vanda, Veneranda, Venija
Sestdiena, 23. septembris, 2017
11. aprīlis, 2016
Drukāt

VKKF izsludinājis konkursu pilnmetrāžas mikrobudžeta filmu atbalstam

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) izsludinājis mērķprogrammas “Pilnmetrāžas mikrobudžeta filmu ražošana” konkursu, kurā projekta pieteikumus aicina iesniegt līdz 9.septembrim.

Kā liecina VKKF informācija, fonda izsludinātās mērķprogrammas konkursa mērķis ir atbalstīt eksperimentālu, novatorisku un mākslinieciski augstvērtīgu pilnmetrāžas mikrobudžeta filmu ražošanu.

Pilnmetrāžas filma šīs mērķprogrammas konkursa nolikuma izpratnē ir filma, kas nav īsāka par 65 minūtēm.

Filma ir uzskatāma par mikrobudžeta filmu, ja pilnmetrāžas spēlfilmai un pilnmetrāžas animācijas filmai kopējās tās ražošanas izmaksas ir mazākas par 45 000 eiro, pilnmetrāžas dokumentālai filmai – mazākas par 15 000 eiro.

Konkursā vienam pilnmetrāžas spēlfilmas vai animācijas filmas projektam var pieprasīt ne vairāk kā 30 000 eiro, bet pilnmetrāžas dokumentālai filmai – 10 000 eiro.

VKKF mērķprogrammas konkursā var pieteikt tikai tādu filmu projektus, ko iespējams īstenot līdz 2017.gada 31.augustam. Mērķprogrammas konkursā nevar pieteikt projektus, kas saņēmuši Nacionālā kino centra finansējumu.

Mērķprogrammas “Pilnmetrāžas mikrobudžeta filmu ražošana” 2016.gada konkursā sadalāmais finansējums ir 90 000 eiro.

Konkursam iesniegtos projektus vērtēs VKKF nozares ekspertu komisija, kuras priekšsēdētājs ir Vilnis Kalnaellis, kā arī tajā darbojas Dāvis Sīmanis, Zane Balčus, Ināra Kolmane, Valdis Ābols, Toms Treibergs un Andis Mizišs.

Pievienot komentāru

"Nemīlestība" – spoguļattēls, no kura gribētos izvairīties (1)Andreja Zvjaginceva filma "Nemīlestība" Rīgā piedzīvos tikai divus seansus festivāla "Baltijas Pērle" ietvaros, bet visiem, kuri par labām atzinuši režisora iepriekšējos darbus, šis būtu īpaši iesakāms. Jo tajā mēs katrs – lielākā vai mazākā mērā – varam ieraudzīt savu spoguļattēlu.
Draugiem Facebook Twitter Google+