×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. decembris, 2016
Drukāt

VL-TB/LNNK mudina veicināt to krievvalodīgo izceļošanu, kuriem nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts (62)

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) šodien kongresā pieņēma rezolūciju, kurā mudina veicināt to krievvalodīgo izceļošanu, kuriem nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts.

Rezolūcijā par “sabiedrības saliedētību un Latvijas rusifikācijas mēģinājumiem” VL-TB/LNNK norāda uz pieaugošo Krievijas aktivitāti ar mērķi paplašināt tā dēvēto Krievu pasauli, Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa izveidotās Sabiedrības saliedētības politikas ekspertu grupas “ieteikumu biežāk izmantot krievu valodu saziņai ar Latvijas iedzīvotājiem”, krievu valodas lietojuma palielinājumu Latvijas mediju telpā, vājinot latviešu valodas pozīcijas.

Tāpat tiek pausts, ka VL-TB/LNNK mērķis ir nacionālā, latviska Latvija, nevis divkopienu valsts.

Rezolūcijā VL-TB/LNNK mudina samazināt, nevis palielināt krievu valodas lomu Latvijas mediju telpā, samazināt finansējumu krievu valodā raidošajiem medijiem Latvijā, mazināt krievu valodas pašpietiekamību Latvijā, īstenot stingru uzturēšanās atļauju piešķiešanas politiku un citos veidos veicināt to krievvalodīgo izceļošanu, kuriem nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts.

Nacionālā apvienība aicina stiprināt Valsts valodas centra kapacitāti un sākt pāreju uz vienotu izglītību valsts valodā. Vēl VL-TB/LNNK mudina stiprināt nacionālās kultūras vitalitāti un latvisko kultūras vērtību ilgtspēju, īpašu uzmanību veltot kultūrizglītībai, bērnu un jauniešu iesaistei latvisko kultūras vērtību saglabāšanā un pārmantošanā

Nacionālā apvienība aicina kritiski izvērtēt līdzšinējo integrācijas pasākumu lietderību atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem un pilnveidot integrācijas procesa pārvaldību, panākot mērķtiecīgāku sabiedrības integrācijai un saliedētībai atvēlēto resursu, īpaši sabiedrības integrācijas fondā, izmantošanu Latvijas Satversmē noteikto vērtību stiprināšanu.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK šodien pulcējusies kongresā, kurā pārvēlēs politiskā vadību. Kopumā kongresam bija virzīti 286 delegāti, no kuriem ieradušies 236.

Pievienot komentāru

Komentāri (62)

 1. lūdzu paskaidrojiet Atbildēt

  man,kādā sakarā tāds satraukums komentāros?Vai tiešām ir grūti izlasīt Vienu Teikumu no NA rezolūcijas?Nav saprotams,kas jums ar grafistu priekšgalā šajā teikumā nav saprotams.Krievijas prezidents jau sen aicināt aicina tautiešus pārcelties uz Krieviju.Arī no Baltijas valstīm.NA vēlas veicināt to cilvēku izceļošanu,kuri to paši vēlas,ja viņiem nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts.Vai tādu cilvēku atbalstīšana ir noziegums?Gluži otrādi.Paldies NA par šo iniciatīvu!Bet dumja pūļa histēriskajai reakcijai kā parasti nav nekāda pamata.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): Pēc tam, kad esot “atklātībā parādījušie audiovizuālie no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā “Krievijas dienas” pasākuma – “kaviāra dzīrēm”, kurās redzama piedaloties arī tā dēvētās “nacionālās apvienības” (NA) pārstāve, šīs valsts pašreizējā “kultūras ministre” Žaneta Jaunzeme-Grende ( VL!-TB/LNNK jeb “tūdaliņi-pastalnieki” ), “nacionālajā apvienībā” esot “notikusi asa @-sarakste par šo tēmu, kas “noplūdusi” un nonākusi mediju pārstāvju rīcībā, kas publiskojuši visu šo elektroniskās komunikācijas arhīvu”…
  ——-
  .
  Latv(ĀN)ijas SILES “valsts” kārējā “kaviār-geita”.
  ( ‘nacionāllojālpatrEJotisks’ prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pēc Austrumkraja ‘tusiņa’,
  Tiek Muļķu Zeme pie…(gāzta),
  Ar “diskusijas” fragmentiem,
  Par “nacionāliem principiem”:
  .
  “Nu – kā tā var (‘bļin’!), kā tā var?!?
  Par š’to – aiz …(prieves) jāpakar!!!”
  “Kas grib “haļavas” bliņā kost ~
  Ar “rudzubisi” jābliež nost!!!”
  “Man kauns, ka es(m)u “partijā(s)”,
  Kur “spices biedri” ap…(taisās)…”
  “Bet – varbūt bišķi “korektāk”,
  Mums jābļaustās (un – paklusāk)?…”
  “Mož – pagaidīt, ko “šiškas” pauž,
  Kas ‘blices’ prezidijā snauž ~
  Kurš lēnāk rullēs – tālāk tiek?…”
  Rau – “akcentus” jau “bosi” liek:
  .
  “Ja “priekšnieks ļauj” – var vodku rīt
  (Līdz “patrEJots” gar zemi krīt),
  Un kaviāru (‘ložkām’) grābt,
  BET – “etiķeti nepārkāpt”!
  Var bliņām mūli piestampāt,
  Un saldu čaju piestrēbt klāt,
  Kas “samovāram” cauri dzīts ~
  Ka tik’ nav “imidžs” sa…(ķēzīts)!!
  Var bučot …(roku) “slavJāņiem”,
  BET – par “haļavas frīstiķiem”,
  Un – TIKAI “korektuma” pēc ~
  Tas “stājai” ‘kantes nerīvēs’!!!

  ‘Post faktum’ – var tak’ “izskaidrot”,
  Ka – svešiem …(rokas) bučojot
  (Par vodku un par zaceni?…),
  Mīl “patrEJoti” Tēvzemi ~
  Lai Latv(ĀN)ijas” LUMPEŅI,
  Uz “urnu talku” pasvilpti,
  Laiž “tūdaliņās” “nobalsot”,
  Par “sūdmalējiem” fanojot:
  Ja “SCvoloči” pie kloķiem tiks ~
  Ne sū(…) vairs pāri nepaliks,
  No SILES “shēmas” (pakāstas)
  Priekš “naciķiem” ( kā “partijas” )…
  .
  Kad slīd no nagiem ārā “valsts” ~
  MUMS, biedri, katrs SILES balsts,
  Ir vairāk vērts, kā “samovārs”,
  Vai bliņām uz(krauts) kaviārs,
  Ar “Smirnof” vodku aizliets feiss,
  Vai “koka” rubļiem piebāzts keiss ~
  Jo sevišķi – ja personāžs,
  “Haļavu” rij un ķešās bāž,
  Ne “merkantilos” nolūkos,
  BET – “visu Latv(ĀN)ijai” dos!
  (Nu, vismaz – tādam bazāram,
  Tic “bauru” bars – vēl pagaidām…)”

  Pār SILES “valsti” – debess klārs:
  Priekš dažiem – bliņas & kaviārs,
  Un “polit-skandāls” (paģirās),
  Bet vairums – nonīkst “badmirās”…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. Tai organizācijai vajadzētu piešķirt arī ārstniecības iestādes statusu

 4. Фашизм не пройдёт!

 5. saimnieks --> lauķis Atbildēt

  Latvijā dzīve ir tīri laba, salīdzinot ar daudzām valstīm (ieskaitot Krieviju). Tā būtu vēl labāka, ja sabiedrība būtu saliedēta un nebūtu partāvīgi jācīnas ar sašķeltības izraisītām negācijām. Kā saliedēt sabiedrību? Tikai un vienīgi caur vienotu skolu sistēmu, ar valsts valodu kā mācībvalodu.

 6. Вы в своих расчётах уж через чур оптимистичны. Не все так больны, как вы. Я уверен, что большая часть латышского народа сохраняет ясность и трезвость мышления, и вовсе не хочет такого развития событий, которое может привести к кровопролитию.
  Мне вот интересно, вы меня «стирать из содержания» собираетесь физически или только словесно?! Если физически, то не стесняйтесь, так и пишите, будем расстреливать!

 7. Visi šie politiķu popularitātes triki, iespējams, partijai ir svarīgi. Taču tautai svarīgāki būtu lēmumi un programmas, kuras būtu saistītas ar ekonomisko attīstību, izaugsmi, nodokļu samazinājumu, ārējā parāda likvidēšanu, cilvēku aizbraukšanas apturēšanu, kā arī dzimstības stimulēšanu, un citām…

  Diemžēl ne par vienu no šīm minētajām programmām netika spriests. Tad par ko balsosim? Latvijai vajadzīga ekonomiskā izaugsme, valsts kase taču ir katastrofiskā tukšumā.

  • Atbilde uz Lauķis komentāru Atbildēt

   Tātad, mana dzimtene ir tur kur biezāka desas šķēle? … ne no maizes vien cilvēks paēdis. ekonomiskā politika izaug no redzējuma, no vērtībām… tātad, ja nebūs vērtību, nekā nebūs …

 8. NA sāk vākt sev vēlētājus, kurinot naidu un nesaskaņas sabiedrībā ar kārtējo “krievi nāk” ? beidziet taču te viens otru nīst un aizskart. tas nav vajadzīgs Latvijas iedzīvotājiem, bet dažām politiskām grupām gan. paši sačakarējuši valsti (nevis krievu , bet tieši latviskās partijas) un tagad mēģina kaut ko glābt, cilvēkus rīdot savā starpā. nelietībai un ļaunumam nav tautības, bet ir konkrēti viepļi, konkrēti vārdi un uzvārdi. katrā tautā ir gan tādi, gan šitādi, gan gudri un sirsnīgi cilvēki, gan negodprātīgi nelgas. beidziet rieties. ir jādomā par SADARBĪBU Latvijas labā, par šo zemi – tiem, kas te vēlas dzīvot. spēki pret nelietību un ļaunumu ir jāapvieno, nevis jāapkaro vienam otru tikai tāpēc, ka daži politiķi nesaprot, ko paši dara. ja kāds nespēj būt lojāls valstij, kurā dzīvo, strādā un audzina bērnus, ja nespēj iemācīties tās valsts valodu, tad tādam ir visi ceļi vaļā. bet tagad reti kurš jaunietis neprot latviešu valodu.

  • Ja NA nebūs pie varas, kas tad notiks ar Maksātnespējas miljonāriem, šausmas – viņus padzīs no šis organizācijas, Ko tad? Katastrofa valstī vai? Un kur paliks Rasnačs, Gerhards un Parādnieks, ar dzemdību programmu? Tā nedrīkst, NA jāpastāv un jāplivina lozungi, tautu jābaro ar saukļiem kā krievu laikā – uz priekšu, uz komunisma uzvaru. Ak tu gribi okupācijas kārtību? Iztiksim bez NA un proputina Saskaņas.Tikai tad Latvijā iestāties saskaņa un miers, bet šo divu karotāju dēļ Latvija nīkuļo. Lai pastāv ZZS – lemberģiāde. Ko tad darīsim, ja Lembergu notiesās? Nē, nē, es pārspīlēju, cirks beigsies un izbeigs tiesvedību: es zinu kā kādreiz mums lembergs būs brīvs, es zinu ka kādreiz mums lembergs būs brīvs, es zinu ka kādreiz viņš miljonus gūs – no valsts “par morālo kaitējumu” un maksāsi tu, jau kuro reizi. Un tiek iedarbināta Vienotības likvidācijas programma, ko organizē Latvijai naidīgie spēki un nereti ar pašu rokām.

 9. Man tomēr jautājums par 40. gadu. Kāpēc Kārlis Ulmanis neprotestēja pret PSRS nekaunīgo rīcību, bet tā vietā mierināja tautu un atļāva Latvijā izveidot komunistu valdību? Tā taču bija!

  • kā būtu, ja būtu….iespējams, ja te būtu toreiz sācies karš, ne Tevis, ne manis tad nebūtu. iespējams, Ulmanis saudzēja cilvēku dzīvības. vēstures rats griežas tā, kā griežas.

  • Patiesi, ne naivs, bet duraks Atbildēt

   Kārlis Ulmanis saprata, ka okupācija nāk, tanki iebrūk un lai nelietu asinis, neprotestēt. Kļūdījās, jo agresors bija ļaunāks par ļaunu, kāva Latvijas tautu, slepkavoja, dzina uz Sibīriju. Vienīgā Ulmaņa kļūda bija bēgt projām visai valdībai un pasludināt visas tautas mobilizāciju utt.

  • Un tam nav nekāds sakars ar šo rakstu, diversant.

 10. un tikai tā, nav nodokļu, atā atā

 11. Lūdzu, nodrošiniet tulkojumu svešā valodā rakstītiem komentāriem.

 12. par jūsu “grafistu” tiks ziņots drošības policijai. LA , jūs atļāujat vienam idiotam piesmiet latviešu valodu. Sakiet, vai latvietim ir jāzina visas pasaules valodas , lai izdzīvotu savā zemē, lai saprastu kas tiek runāts savā zemē? Lūdzu, nodrošiniet šī skribekļa”grafists” tulkošanu latviešu valodā! … Ja šie “grafista” skribelējumi svešvalodā kaut kādā svešvalodā netiks tulkoti latviski, es sūdzēšos drošibas policijai (ļoti iespējams, ka LA apmaksā šo skribekli, lai nodrošinātu klikšķu skaitu).

  • абитуриент Вселенной Atbildēt

   Пожалуйся в ООН или Лигу Онанистов Всей Земли. :)))

  • Советую вам перечитать конституцию Латвии, конкретно статьи 99 и 100!!!
   « 99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
   100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta. »
   И я никоим образом не покушаюсь на статус латышского языка, как государственного языка. Просто напоминаю вам, что такого закона, обязывающего писать в интернете комментарии исключительно на латышском языке, нету! Вас никто не заставляет читать мои комментарии, тем более, отвечать на них.

  • “…par jūsu “grafistu” tiks ziņots drošības policijai.”
   Vai tas būtu TIK nopietni?
   Es ar kādreiz (ļoti reti) esmu ko uzrakstījis mūsu vesti.lv, kas krieval. lapa, pa latviski: vienk. man tā ērtāk, kā klabināt svešā klaviatūras izkārtojumā.

   • Atbilde uz VB rakstīto Atbildēt

    Jebkura vietnē, kura ir reģistrēta Latvijā, jūs vara ralstīt latviešu valodā t.i. valsts valodā. Pārkāpums ir tad, ja kāds raksta svešā valodā bez tulkojuma, tīmekļa vietnē, kura ir reģistrēta Latvijā. Kas šeit nesaprotams?

  • Nē krievu nacismam ! Atbildēt

   Okupācijas laikā Maskava uztraucās par “buržuāzisko nacionālismu” savās kolonijās, bet ne par krievu šovinismu. Tagad Maskavas aģenti sāk kaukt par katru vārdu no Nacionālās Apvienības — vienīgās izteikti latviskās partijas mūsu valstī.

   • Остынь, болезный. Это как раз вы сами дружно завываете на каждый пук из этого обьединения. Дрессированные собачки Дзинтарса дружно воют по одному только щелчку. Оккупация – оуууу…..

 13. Atbalstu. Daram tā. Atbildēt

  Atbalstu. Daram tā.

 14. Krievijas teritorija ir milzīga .Statistika rāda ,ka kompakti krievi apdzīvo tikai 10% savas teritorijas,bet no Urāliem līdz Sahalīnai ir viens krievs uz 15 kvadrāt / km un un kā to rāda pati Krievijas TV tas pats piedzēries, arī no Maskavas līdz Urāliem stāvoklis nav diži labāks.Šo apdzīvotības vakumu prasmīgi izmanto ķīnieši ar visā izrietošām sekām. Laikā kad būtu jāsāk glābt kazaka Jermaka iekarotās teritorijas līdz pašai Aļaskai no zaudēšanas,Ķīnai par prieku Baltijas valstīs krievi sīvi cīnās ar kaut kādiem ,,fašistiem,, , viņu dzimto valodu , dzīves veidu un tradīcijām.

  • Да, территория России очень большая, но не надо завидовать так уж откровенно. И тем более, не надо выдавать желаемое, за действительное. У китайцев и самих места полно где им жить. Во всяком случае, предпочитают они юг или ту же америку.

   • 1968.g. starp Krieviju un Ķīnu izcēlās bruņots konflikts par salu – Damansk .Karā bija iesaistīti tanki,artilērija un motorizētie strēlnieki. Krievu artilērija salu noslaucīja no zemes virsmas.Pēc šī kara sala tomēr pārgāja Ķīnas īpašumā un tagad tā saucas tulkojot no ķīniešu valodas ,,CERĪBA,,. Zīmīgs salas nosaukums.Salā uzbūvētas modernas augstceltnes un ir blīvi apdzīvota.

    • И Россия и Китай давно сделали выводы из этого конфликта. Мао давно уже умер, и умирать за его идеи желающих нет. Даже руководство компартии Китая это прекрасно понимает, они разумные люди и воевать с другой ядерной державой не собираются.

 15. Ну так прямо бы и говорили, мы строим латышский рейх, расовое государство для одного этноса. Чего стесняетесь то?

  • Nu vot poetomu, tokim, kak ti i drugim Vanjusham, skatjertju dorozjka! Vasha Rogjina ochenj boljshaja, svem, svjo hvatjet! I tam vas njekto njebugjet ushemljatj i Trobovatj priznatj, shto nje vash narod sgjesj Korennoi! Shto na egjinstvennom kusochke zimlji, Latishkij narod imejet pravo zjitj i Govoritj, slushatj, chetatj na svojem Rodnom jazike! Kak njegje v Mire! A u vas Rogjina boljshaja! C Pitera, do Vladivostoka!

   • Зачем же вы так утруждались и писали транслитом! Пишите, говорите, слушайте, пойте и пляшите, и живите как хотите, кто ж вам запрещает и мешает.

 16. Mēs celsim savu valsts tādu, kāda tā ir vajadzīga mums. Tiem, kam tas nav pieņēmams būs jāizšķirās. Absolūti pareizs un normāls risinājums. Katrā gadījumā daudz normālāks nekā pasludināt kādu sev par brāļu tautu un mesties tai virsū ar tankiem tāpēc ka brālis grib pats lemt savā zemē.

  • Kas ir “mēs”? Es neko kopīgi negribu celt ar tādiem sprūdiem un līdzīgiem. Kas man ar viņiem kopīgs? Viņi apkauno latvieša vārdu

 17. Ja paskatās statistiku, tad izceļo jau arī. Pēdējos 15 gados krievu skaits Latvijā samazinājies par 195 tūkst.
  Puse nomirusi, puse izceļojusi. 2016. gada sākumā Latvijā dzīvoja 504 tūkst. krievu, no tiem 317 tūkst.
  bija Latvijas pilsoņi un 153 tūkst. nepilsoņi. Ar tiem tad arī jāstrādā, kur viņi īstenībā grib dzīvot?

 18. Господи боже мой! А чего ещё можно было ждать от папуасов? Только плясок у костра и поедание себе подобных. Русофобство возведённое в ранг религии. Эти господа напрашиваются на больной щелчок по носу.

 19. Ir jau iespēja latvijas valsts nepatikas gadījumā doties uz savu tēvzemi – vieniem uz austrumu zemi , citiem uz zemi pie Vidusjūras…Kur problēma? Nepatīk – brauc…

 20. Par angļu valodu arī jāpieņem tāds pats lēmums.

  • Angłi nekad nav izvarojuši Latviju. Bet Krievija gan un tā ar Putinu priekšgalā joprojām lielas par saviem nekrietniem varońdarbiem.

   • Просто к слову. Сначала на милду просто писали, а теперь ещё и спермой брызгают. И нормально так, всё здорово.

 21. Tad beidzot NA ir pieņēmuši arī kaut ko nopietnu. Atklāti sakot, es jau viņus biju norakstījis.

 22. Pierobežniece Anna Atbildēt

  Dzina uz austrumiem, bēga uz rietumiem – tagadējā Latvijas valdība. Vai tiešām tik stulbi spēj spriest valdībā. Izskatās ka galīgi zudusi saikne ar realitāti. Kurš tad paliks šai valstī dzīvot – pat dienvidzemju bēgļi aizbēga no šitās brīnumzenes bez atvieglojumiem. Tātad raganu medības – iztyeikt kritisku viedokli nedrīkst.

  • kurš tev liedz vīkšķīt pendeli un stūrēt uz austrumiem ?

  • Kur tu laipnā, pieklājīgā piedāvājumā redzi raganu medības? Cilvēkiem tiek piedāvāta iespēja nemocīt sevi un citus nemīlētā valstī.Ir taču iespējams dzīvot īstajā krievu pasaulē, kur nebūs dzirdama nīstā latviešu valoda, būs jums iespējas izkaroties lugandonijā, varēsiet Krimā dzīvot un atpūsties. Tāda laime jūs gaida roģinā, bet jūs vēl spirinaties . Brauciet pie sava cara tētiņa un nesmirdiniet gaisu!

   • Ой, да от тебя дорогой, вони то по больше будет. Лично я предпочитаю по мучиться, а заодно и вам, таким добродушным людям, «радость» доставить. Ибо не хер!

    • Pārsteidzoša tava spītība, grafist! Ja tev tik ļoti pāri dara, krievu valodā runāt aizliedz, darbu nedod, veikalos neapkalpo, kāpēc tik ļoti esi ieķēries ļaunajā Latvijā! Tiešām varonis, ja tik ļoti mīli grūtības! Vienkārši neredzu loģikas tavās vaimanās. Mūžīgā cietēju tauta!

     • Это не упрямство и ничего удивительного в этом нет. Про все эти «ужасы» говорили вы, а не я. Я не герой, я обычный человек, но я не боюсь трудностей. Вы лучше себя жалейте, ведь это у вас вся история из одних страданий состоит.

   • Pilnīgi pareizi, sen jau bija jābūt roģinā !!! Okupācijai reiz jābeidzas.

  • šitie varoņi, kas gatavi pusi Latvijas no vēl pāri palikušajiem cilvēkiem iztīrīt, patiešām nedraudzējas ar galvu – vai esat paskaitījuši vai vismaz pameklējuši statistiku, cik kopumā strādājošo ir Latvijā, cik no tiem latviešu, cik citu tautību. Tad varēsiet parēķināt, cik nodokļu maksātāju paliks, kad aizbrauks vēl kāds pusmiljons cilvēku projām. Ko darīs valsts? Jūs domājat, ka no viltus, pārprasta patriotisma paēduši būsiet, savus bērnus pabarosiet? valsts attīstīsies un vairosies labklājība? mazināsies nodokļu slogs? vai jums nešķiet, ka pirmais politiķu uzdevums ir domāt, kā celt labklājības līmeni VISAI sabiedrībai, kas te dzīvo un strādā? var vērsties pret tiem, kas pārkāpj likumu un kuru darbības noziedzīgas, bet kāpēc jūs te, portālos, viens otram mēslus gāžat virsū – nepazīstot, neredzot sejā, neko nezinot par cilvēku, viens otru lamājat un apsaukājat? varbūt, satiekoties, jūs kļūtu par draugiem, labiem paziņām, darba kolēģiem.

   • demagog, tu "aizmirsi", . Atbildēt

    kad būs aizbraukuši tie abižotie, tad arī vajadzības būs mazāk pēc visa kā !
    Nemālē šos par pelnītājiem priekš mums !

 23. Vai man dieniņ,tad jau vairs nebūs iespēja lasīt izcilos grāpista komentus iekš LA …

Draugiem Facebook Twitter Google+