×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2016
Drukāt

VL-TB/LNNK nepiekrīt savu ministru nomaiņai jaunajā valdībā (11)

''Visu Latvijai!''–''Tēvzemei un Brīvībai/LNNK'' atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās ar Valsts prezidentu

''Visu Latvijai!''–''Tēvzemei un Brīvībai/LNNK'' pārstāvis Raivis Dzintars atbild uz žurnālistu jautājumiem .

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) ministriem jāturpina strādāt arī nākamajā valdībā, šodien nolēmusi apvienības valde.

Kā sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, par šo jautājumu apvienība valdības veidošanas procesā nediskutēšot.

Kā ziņots, partija “Vienotība” šodien sarunā ar nominēto Ministru prezidenta amata kandidātu Māri Kučinski (ZZS) paudusi vēlmi pārraudzīt sešas ministrijas, bet premjera amata pretendents nekādus solījumus neesot devis. “Vienotība” Kučinskim paudusi vēlmi vadīt Ārlietu ministriju, Iekšlietu ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Satiksmes ministriju, Tieslietu ministriju un Ekonomikas ministriju.

Pašlaik Tieslietu ministrija ir nacionālās apvienības pārraudzībā – to vada Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK).

Kā iepriekš norādīja Dzintars, VL-TB/LNNK ministriem un pārraudzītajām nozarēm nav jācieš atsevišķu politiķu neveiksmīgu vingrinājumu dēļ. Komentējot “Vienotības” izteikumus par vēlmi pārraudzīt sešas ministrijas, viena no kurām ir nacionālās apvienības atbildībā esošā Tieslietu ministrija, Dzintars izteicās, ka tas nebūtu jāuzskata par “Vienotības” vairākuma viedokli. Viņš uzskata, ka šāda nostāja neveicina konstruktīvu darbu un drīzu valdības izveidi.

Politiķis akcentēja, ka VL-TB/LNNK nevēlas iesaistīties šajā diskusijā par amatu dalīšanu un “spēlēt šo politisko cirku”, bet esot gatava runāt par saturu.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Vai tas nav aizdomiigi, ka shunelji visniknaak aprej NA, it kaa citu “ieveeriibas cieniigu” partiju nemaz nebuutu? Kaut gan, kas tur aizdomiigs, viss tachu ir skaidrs.

  • patiesība acīs kož? Atbildēt

   Dzērājšoferis gerhardēns un rabarberu rasnačs nav visa NA! Šie 2 pelnījuši, ka viņus kritizē un nosoda par sliktu un paviršu darbu, jo tas tiek veikts bez atbilstošām zināšanām. Raivelis arī nav nekāds labais, ja piekrīt šādas viduvējības likt par ministriem.

 2. Iekšlietu ministrs jāmaina.

 3. Tieslietu ministrs jāmaina.

  • Rabarberu Dzintars nevelk! Jāliek amatā kādu gados jaunu un enerģijas pilnu cilvēku – man jau patiktu Iesalnieks, bet viņu visādas viņķelienes un lakatiņu lolitas dzīvu noknābās.

 4. Bizness ir elementārs līdz riebumam – no 6 – izglītības vienotība atteiksies.No satiksmes vai varam,nu kaut kas brigmanim būs jāziedo.Var trīs reizes minēt,ko brigmanis ziedos…

 5. Ergo,pārvēlēs saeimu.Tos puišeļus neviens sevišķi nepierunās…

 6. Vai labāka kandidāta par Kasparu Gerhardu NA tiešām nav?

  • cits ieteikums Raivim Atbildēt

   Gerhardu obligāti jāatstāj savā amatā, jo viņš Saeimā netika neievēlēts. Ja Gerhards būtu Saeimas deputāts, tad viņu varētu sūtīt atpakaļ uz turieni un kā deputāts viņš pelnītu ~2000 eiro mēnesī. Bet tā kā šis nav ievēlēts Saeimā, tad eksministram būs jāiet bezdarbniekos. Un diez vai viņš nākotnē dabūs darbu kādā padomītē, jo visas labās vietas aizsistas. Bet Gerhards tā pieradis pie bagāta dzīves veida. Nē, šo jāatstāj par ministru – citādi Gerhards apvainosies un aizbrauks uz Īriju lasīt sēnes. Gerhardu jāpatur, jo viņš vēl var noderēt – tā kā NA rezervistu soliņš ir īss, tad nākotnē Gerhardu varētu ielikt par Iekšlietu ministru, vēl tālākā nākotnē par Izglītības ministru, tad viņš labi noderētu kā Veselības ministrs un, ja galīgi slikti būs ar kandidātiem, tad Gerhardu var ielikt arī par Kultūras ministru.

 7. Dzintar, nomaini beidzot gerhardu pret kompetentāku cilvēku (partijā taču ir gados jauni cilvēki, kas labi orientējas vides aizsardzības jautājumos) ! Arī Melbārdi jānomaina – viņa skaisti runā, bet viņai ar darbiem galīgi neveicas, jo izskatās, ka arī viņai trūkst nepieciešamo zināšanu. Melbārdes vietā ieliec Rībenu.

Draugiem Facebook Twitter Google+