Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. jūnijs, 2015
Drukāt

VL-TB/LNNK Saeimas frakciju atkal vadīs Dzintars (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Raivis Dzintars

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) Saeimas frakciju atkal vadīs šī politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Savukārt par frakcijas priekšsēdētāja vietnieku pārvēlēts viens no VL-TB/LNNK līderiem Gaidis Bērziņš.

Kamēr Dzintars bija nolicis deputāta mandātu uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku, VL-TB/LNNK frakciju vadīja Bērziņš, bet frakcijas priekšsēdētāja vietnieks bija Einārs Cilinskis.

Kā ziņots, Dzintars deputāta pilnvaras atjaunoja 28. maijā. Dzintars lūdzis atjaunot deputāta mandātu saistībā ar bērna kopšanas atvaļinājuma pārtraukšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Labāk Dzintara kungs būtu vadījis “VISU LATVIJAI!” SAEIMAS frakciju!!! Tēvzemieši ( ne visi gan!) ir GLUMI VĪRI, no kuriem vajadzētu atbrīvoties (it īpaši no tiem, kuri savā laikā turēja kursu uz viesībām pie Vešņakova kunga!!!) jo ātrāk jo labāk. Viens no gājējiem bija arī Gerharda kungs, ko TV varēja redzēt visā godībā. Ticu vienīgi G.Bērziņam un A.Cilinskim!? Tā kā “VISU LATVIJAI!” puiši sāciet domāt, citādi tiešām NEBŪS LABI!????????

  2. bet gebhardu neatlaidīs, neizmetīs??? Atbildēt

    NA bus lemts tas pats ka tautas partijai… tauta neuzticās NA ja nemetīs laukā Gerhardu.

  3. Gaidam 12% PVN likmi pārtikai un progresīvo ienākuma nodokli!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+