×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
10. decembris, 2016
Drukāt

VL-TB/LNNK turpinās vadīt līdzpriekšsēdētāji Gaidis Bērziņš un Raivis Dzintars (5)

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētājs saka uzrunu Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK kongresā, kurā pārvēl politiskā spēka vadību.

Foto - LETANacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētājs saka uzrunu Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK kongresā, kurā pārvēl politiskā spēka vadību. Foto - LETA

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) šodien kongresā par partijas līdzpriekšsēdētājiem atkārtoti ievēlēja Gaidi Bērziņu un Raivi Dzintaru, kuri šos pienākumus pildīja arī līdz šim.

Balsojumā viņus atbalstīja 223 kongresa dalībnieki, bet pret balsoja septiņi delegāti.

Kongresā partijas valdē arī ievēlēts Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis, partijas ģenerālsekretārs Raivis Zeltīts, Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Iesalnieks, Rīgas domes deputāte Ieva Holma, VL-TB/LNNK Rīgas nodaļas vadītājs

Dainis Locis, kā arī partijas pārstāve Marika Zeimule un Edvards Ratnieks.

Bērziņa vietnieki būs Zīle un Jānis Dombrava, bet Dzintara vietnieki – Imants Parādnieks un Rihards Kols.

Kongress šodien lēma par partijas statūtu izmaiņām, neatbalstot priekšlikumu, ka valdes sastāvā darbojās VL-TB/LNNK Rīgas nodaļas vadītājs. Savukārt atbalstītie priekšlikumi paredz, ka valdes sastāvs papildināts ar vienu valdības locekli, kuru deleģē ministri un kurš valdībā pārstāv VL-TB/LNNK. Tāpat no sešiem uz astoņiem palielināts kongresā ievēlamo valdes locekļu skaitu.

Kongress nolēma no diviem uz četriem palielināt līdzpriekšsēdētāju vietnieku skaitu.

Jautājums par ieceri attiekties no diviem līdzpriekšsēdētājiem, izvēlēties vienu partijas priekšsēdētāju, nacionālās apvienības darba kārtībā varētu būt aktuāls tālākā nākotnē.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK šodien pulcējusies kongresā, kurā pārvēlēs politiskā vadību. Kopumā kongresam bija virzīti 286 delegāti, no kuriem ieradušies 236.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2008. gads): Sīkpartijas «visu Latvijai!» ( VL! jeb “tūdaliņi radikālie” ) kongress, kurš notika 7.12.2008. viesnīcā “Rīga”, esot “noslēdzies ar kautiņu starp partijas biedriem un kādas reliģiskas organizācijas biedriem”, esot apstiprinājis šī politekonomisko interešu sīkgrupējuma “priekšsēdētāja biedrs” R. Dzintars ( VL! jeb “tūdaliņi radikālie” ). Konflikta laikā esot tikuši “salauzti ziedi, norauti karogi, apgāzts galds un sasistas glāzes, kā arī kādam no VL kongresa norises traucētājiem nācies kautiņā zaudēt zobu”…
  —–
  .
  “Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 10.12.2008., Nr.6. )
  .
  “Stalts stājā” (bet – ar ‘zilu aci’),
  Pauž “bāliņš” ‘mesidžu’ par traci,
  Kurš sīkpartijai iegadījies ~
  Pats (privāti) tur piedalījies:
  .
  “Mums kongress ‘nobeidzās ar klopi’:
  Pēc “progmēra” – jau sākām ‘dropi’,
  Bet – ‘zapadlo’ tak’ dzirdīt kaušļus,
  Kas ‘svešā(!!!) mēlē’ citē Baušļus!
  .
  Šie sāk ‘uz dullo tekstus bīdīt’,
  Balt-sārtās krizantēmas mīdīt,
  Gāzt riņķī galdus, dauzīt glāzes ~
  ‘Bļin, izpildās pēc pilnas fāzes’!
  .
  Kad ‘biedriem’ “laipni” paskaidrojām,
  Lai svešie ‘purni lasās’ projām ~
  Šie ‘ieziepējās palaist nagus’:
  Mums “piedāvāja” ‘aplauzt ragus’.
  .
  Uz šito – paudām, lai ņem vērā,
  Ka – “rikošets” var sanākt ‘zvērā’:
  Kurš ‘leksies’, tam – pa ‘mordu’ sitīs,
  Līdz ‘huļigāns’ gar zemi kritīs!
  .
  To “proponējām” pieklājīgi,
  Un “korekti” – ne ‘burlacīgi’:
  Bez ‘mazcenzētiem uzbraucieniem’,
  Vai ‘nacistiskiem iespraudieniem’.
  .
  Bet – diez ko nelīdzēja teksti:
  Šie, ‘petuhi’, vēl ‘slēja seksti’,
  Un ‘motivēja (mūs!?) pa māti’ ~
  Ar “trīsstāvīgiem”, ‘renegāti’!
  .
  To, dabiski, vairs nepacietām,
  Un kājās ‘trūkāmies’ no vietām,
  Lai demonstrētu “stingru stāju”,
  Šiem ‘izrakstot pa’… (pakaļkāju).
  .
  Pēc rumpju skaita vairāk bijām,
  Dēļ tam – gan ‘zobus pārskaitījām’,
  Gan izsviedām tos ‘ur(l)as’ ārā ~
  Lai ‘nelien’ kongresā kā bārā!…”

  Bez ‘muzona’ – nav balle forša,
  Bez ‘bairīša’ – sprūst rīklē ‘dorša’,
  Bez pastalām – ‘pa pliko’ kājas,
  Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. vai tajā ir arī Parādnieks? Kā tad, tieši jau šie ir tie, kuri iestagnējušies tiktāl, ka, ja nebūtu ar lāpu gājieniem un kliegšanu “mēs esam latvieši” – savilkuši ap sevi vairāk emociju pārņemtu nekā kritiski domāt spējīgu vadītu jauniešu, tad stagnācija un noiešana no politiskās skatuves garantēta. Es arī kādreiz atdevu balsi par VL…līdz sapratu, ka nav jēgas – uzpūtība, un līdzi skriešana ZZS un V. Tad labāk par Kaimiņu balsot, vai nepiedalīties vispār.

 3. Lai veicas !!! Un nelabvēļiem pašiem nevajag skandināt ,,krievi nāk,, . Dzintars to nekad nav teicis … bet civilokupanti te uzvedas kā l.o.p.i … tas redzams ik uz soļa …. visur viņiem slikti …. pat dižā rossija nav laba lai tur atgriestos !!!

 4. Lai veicas !!! Un nelabvēļiem nevajag pašiem skandināt ,,krievi nāk,, …. Dzintars par to nekad nerunā. To ka civilokupanti šeit uzvedas kā c.ū.k.a.s ir redzams uz katra ielas stūra … abbežotie … nekur viņiem nav labi …. pat dižā rossija ir slikta priekš viņiem lai tur atgriestos …..

 5. Viena jautājuma partija, ar tiem pašiem vadītājiem. Stabila stagnācija garantēta

Draugiem Facebook Twitter Google+