×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

Voins vienbalsīgi pārvēlēts LBS prezidenta amatā

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Basketbola savienības biedru sapulcē par LBS prezidentu atkārtoti ievēlēts Valdis Voins, kurš šo posteni ieņem kopš 2011.gada.
Voins vēlēšanās bija vienīgais izvirzītais kandidāts. Prezidentu vienbalsīgi atbalstīja visu 36 biedru pārstāvji, kuri bija reģistrējušies sapulcē, informē Latvijas Basketbola savienība.
Pārskatā par iepriekšējo darba cēlienu Voins uzsvēra, ka praksē centies sekot pirms pieciem gadiem izteiktajam aicinājumam uz konstruktīvu kopdarbu un sadarbību, kā arī atgādināja gan veiksmes, gan līdz galam nerealizētās ieceres. Līdztekus sasniegumiem starptautiskajā arēnā – vīriešu valstsvienība Eiropas rangu tabulā pakāpusies līdz 8.vietai, Latvija ir viena no sešām valstīm, kas Eiropas jaunatnes čempionātos visās sešās vecuma grupās pārstāvēta augstākajā līgā – prezidents vērsa uzmanību uz problēmām sieviešu basketbolā, aicināja trenerus aktīvāk iesaistīties profesionālo jautājumu kopīgā risināšanā, kā arī atgādināja, ka Latvija ir palikusi vienīgā valsts reģionā, kurā nav sava basketbola internāta. “Valsts atbalstīta basketbola talantu internāta izveide ir viens no maniem mērķiem nākamajā LBS darbības četrgadē un šo jautājumu uzturēšu arī Latvijas Olimpiskās komitejas darba kārtībā,” uzsvēra Valdis Voins.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+