×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. aprīlis, 2012
Drukāt

Vokālā grupa “Latvian Voices” uzvar Leipcigā

Meiteņu vokālā grupa “Latvian Voices” nedēļas nogalē plūkusi uzvaras laurus starptautiskajā “A Cappella” konkursā Vācijas pilsētā Leipcigā, aģentūru BNS informēja “Green River Music” pārstāve Sondra Lāce. Konkursā, kurā piedalās ‘a cappella’ grupas no visas pasaules, žūrija vienprātīgi lēmusi uzvaru piešķirt grupai “Latvian Voices”.

Latvijas vārds šajā festivālā jau izskanējis 2006.gadā, kad vokālā grupa “Cosmos” saņēma festivāla balvu, kā arī 2011.gadā, kad “Latvian Voices” dalībniece Laura Jēkabsone uzvarēja festivāla rīkotajā tautasdziesmu aranžējumu konkursā.

Grupa “Latvian Voices” uzstājās Leipcigas “A Cappella” festivāla noslēguma koncertā un ir uzaicinātas sniegt savu solo koncertu 2013.gada “A Cappella” festivālā Leipcigā.

“Latvian Voices” ir ‘a cappella’ vokālā grupa, kuru veido profesionālas mūziķes. Gandrīz visas ansambļa dalībnieces ir ieguvušas augstāko izglītību Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā kordiriģēšanas specialitātē, piedalījušās diriģentu un vokālo mākslinieku meistarklasēs daudzviet Eiropā un arī šobrīd ir aktīvas Latvijas koru, kā arī ansambļu dziedātājas un vadītājas.  

Grupas sastāvā ir Laura Jēkabsone, Andra Blumberga, Karīna Kaminska, Nora Vītiņa, Liene Šmukste, Zane Stafecka un Laura Leontjeva.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+