×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
3. septembris, 2013
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Aleksandrova plāns par Baltijas ieņemšanu neizdosies

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājšnedēļ Rīgas krievu avīzē iespruka ziņa, ko, manuprāt, derētu zināt arī mūsu lasītājiem. Proti, Maskavā t. s. Neatkarīgo valstu institūta Baltijas valstu nodaļas vadītājs politoloģijas doktors Mihails Aleksandrovs izplatīja šādu priekšlikumu – ja Rietumi sāks karadarbību pret Sīriju, Krievijai ir jāieņem Baltijas valstis.

 

Sak, dots pret dotu. Skaidrs, ka oficiālās Krievijas aprindas par politoloģijas doktora (bet, vai viņa darbavieta ir politoloģiska, rodas šaubas) rekomendācijām nelikās ne zinis – maz ko ļautiņi muld.

Toties Rīgas “Vesti segodņa” šoreiz gan “palaboja” Aleksandrovu, kura izteikumus citreiz kā autoritatīvus labprāt pārdrukā. Jo šoreiz Aleksandrovs, kā mēdz teikt, ir šāvis pār strīpu. “Domāju, ka krievu karaspēka ievešana Baltijā notiktu ar minimāliem zaudējumiem, bet varbūt pavisam bez zaudējumiem. Nu kāds aiz muļķības pakļūs zem tanka… Pat vairāk, es domāju, ka puse Latvijas un Igaunijas iedzīvotāju krievu karaspēku apsveiks ar ziediem kā 1940. gadā,” uzmundrina Aleksandrovs.

Rīgas krievu avīze aizrāda, ka pamācības šoreiz esot neapdomīgas, nereālas, vajadzējis taču samērot krievu un amerikāņu ekonomiskos spēkus, kāds salīdzinājums nav par labu Krievijai, un tāpēc būtu pārsteidzīgi sākt karu, pamāca “Vestu” Sļusareva. “Saskaņas centra” prātīgajam Cilēvičam pat šķiet, ka Aleksandrovu uzpirkuši… “Visu Latvijai”, kurai tas ir izdevīgi…

Baltijas valstu nodaļas vadītājam Mihailam Aleksandrovam šoreiz nepaveicās, jo viņš izrunājās tā, ka pretlatviskajai propagandai tas patlaban ir neizdevīgi. Tik vien tās vainas. Nedomāju vis, ka “Saskaņas centra” Kabanovs pašreizējā momentā lepotos ar paziņojumu, ka puse Latvijas nepilsoņu vēlas šo valsti pievienot Krievijai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+