×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. septembris, 2013
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Kas vēl līdz ar Gerčikovu norobežosies no Žirinovska bandītisma?

Foto - LETAFoto - LETA

Kas notiek pēc tam, kad pagājšnedēļ daži Maskavas imperiālisti un viņu bļāvēji Krievijā atklāti aicina “sodīt” Baltijas valstis ar karadarbību un okupāciju? Tas ir, kas notiek starptautiski un Latvijā?


NATO ģenerālsekretārs Rasmusena k-gs, kas ir prātīgs vīrs savā amatā un tāpēc par Krievzemes histēriķu bļaustīšanos parasti neliekas ne zinis, šoreiz tā nerīkojās, bet no Maskavas valdošajām aprindām pieprasīja skaidru nostādni.

Tālredzīgais “Saskaņas” frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs savukārt nosūtīja vēstuli Krievijas vēstniekam Vešņakova k-gam. Pazīstamais Rīgas uzņēmējs AS “Dzintars” valdes priekšsēdētājs, profesors Iļja Gerčikovs teicis, ka dažu Krievijas personu izteikumi par imperiālistiskas politikas piekopšanu esot nepieņemami un tie jānosoda. Diemžēl citi, kas krievu aprindās pievienojas Gerčikova k-ga secinājumiem, nav vārdos, tēvvārdos un uzvārdos nosaukti.

Nav dzirdēts, ko par Krievijas imperiālistu plāniem spriež politiskie trokšņotāji, arī no Gapoņenko, Guščina u. c. iedvesmotām Krievijas tautiešu it kā desmitiem organizāciju, nepilsoņu jeb “nepārstāvēto” nereģistrētajām kopienām. Vai tur cer, ka Aleksandrova u. c. provokatoru izsauktās raķetes trāpīs tikai latviešiem?

Un tagad par mūsu gudrajiem latviešiem, kam tīk stāstīt par Maskavas mīksto rociņu, bet kas klusu cieš par šīs rokas pirkstiņiem. Zināt, man šķiet – ja NATO ģenerālsekretārs Rasmusena k-gs Krievijas valdībai nebūtu ieteicis atsaukt provokatīvos, izaicinošos draudus, kaut ne Putina vai Lavrova k-gu teiktus, tad mūsu vara aiz piesardzības diez vai kaut vārdu bilstu. Vai tad pats aizsardzības ministrs Pabriks nupat, nupat nepārliecināja laikraksta “NRA” lasītājus, ka militāri draudi esot maz iespējami (sk. “NRA” 3. septembrī)?

Kā zināms, “Saskaņas centra” frakcijas vadonis Jānis Urbanovičs nesen “pastiepa roku”, kā viņš izteicās, racionālajiem nacionālistiem – uz iespējamu sadarbību. Var būt, ka šiem racionālajiem un arī neracionālajiem nacionālistiem pieņemt Urbanoviča k-ga pastiepto roku un sarīko kopīgu masu mītiņu, kurā apliecināt uzticību Latvijas valstij un skaidri pateikt, ka okupantus te, Latvijā, neviens negaida. Savukārt Valsts prezidentu aicinātu teikt lielu sabiedrības saliedēšanas runu. Aizsardzības ministrs paziņotu par 1. partizānu brigādes atjaunošanu. Viņķeles k-dze paskaidrotu, ka nauda vajadzīga arī vērienīgākai valsts aizsardzībai. Sabiedrība saliedētos?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+