×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. jūnijs, 2013
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Latvijas nomelnotājiem roku nesniegt

Foto - LETAFoto - LETA

“Es teiktu, ka Latvijas sabiedrībā ir problēmas ar morālo higiēnu. Mums pagaidām nav tradīcijas kādam cilvēkam, kā saka, nesniegt roku.”

 

Minēto trāpīgo secinājumu mūsu avīzes diskusijā pagājšnedēļ izteica muzeja “Ebreji Latvijā” direktors I. Ļenskis (“LA”, 14. jūnijs). Šī Ļenska k-ga kvalifikācija man šķita atgādināma un piemērojama, kad izlasīju divas dienas pirms tam publicēto “Saskaņas centra” Saeimas deputātes Irinas Cvetkovas, kura turklāt ir Saeimas Sabiedrības saliedēšanas komisijas locekle (!) ziņojumu par braucienu uz Vašingtonu (“Vesti”, 12. jūnijs). Tur kādā saietā ar ASV parlamenta locekļu un ar paša ASV Nacionālās drošības policijas direktora Džonsa piedalīšanos Sabiedrības saliedēšanas komisijas dalībniece Cvetkova vēstījusi par nacionālisma vīrusu un par neonacisma vairošanos Latvijā. Pie reizes Cvetkova amerikāņiem nosūdzējusi, ka ES “faktiski ignorē” Latvijā notiekošo utt. Cvetkova atkal melsusi par leģionāriem un nepilsoņu “stāvokli”. Tātad visu, ko par Latviju sliktu var teikt. Zināt, un pats ASV Nacionālās drošības policijas direktors Cvetkovā esot klausījies un, kā apgalvo sūdzētāja, esot jau bijis “lieliski informēts par stāvokli” Latvijā. “Saskaņas centra” sūtne Cvetkova ar jūtamu gandarījumu ziņo, ka sarunā ar direktoru Džonsu “skārusi problēmu aspektus par leģionāru heroizāciju un nepilsoņu stāvokli” Latvijā.

Krievu avīzes lasītājam jāsaprot, ka ASV drošības policijas priekšnieks ir vienisprātis ar Cvetkovu. Starp citu – Cvetkovas atskaiti pierakstījis kāds Eldarovs, kura “Vestu” darbinieku un pastāvīgo autoru sarakstā nav. Taču vienmēr uzrodas, kad parādās publikācijas ar īpašām 
tendencēm.

Interesanti, vai Saeimas Sabiedrības saliedēšanas komisija, ar kuras dalībnieces stāvokli pušķojas “Saskaņas centra” propagandiste, paliks klusējam? Vai, mazākais, Cvetkovai parādīs savu attieksmi, nesniedzot roku? Ja nerīkosies komisija, vai tad arī Nacionālā apvienība ne?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+