×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Voldemārs Krustiņš. Tomēr: par ko balsot?

Foto - LETAFoto - LETA

Mūsu laikraksta lasītāja Gulbenes novada Rankas pagastā savā vēstulē raksta: “Rakstu un lūdzu, vai nevarētu panākt, lai visas labējās partijas būtu uz viena saraksta. Katrā labējā partijā ir kādi godīgi cilvēki, kas aizstāv Latviju un latviešus. Mana ģimene parasti balsoja par “Visu Latvijai”.

 

Jūs varētu prezidentam A. Bērziņam palūgt, lai viņš liek visām labējām partijām savienoties…”

Varu teikt, lūgums līdz prezidentam A. Bērziņam ir aizskanējis.

Tālākais pēc viņa prāta. Bet nu īstais laiks par mūsu autori – viņai ir 79 gadi, izaudzināti un izskoloti divi bērni. Ir trīs mazbērni. Rakstītāja paskaidro: “Man tuvumā dzīvo vairāki krievi, kas gājuši latviešu skolā un ir Latvijas pilsoņi. Viņi saka, ka balsošot par “SC”, jo viņi grib Putina valdību arī šeit. Esmu ļoti satraukta par to.”

Sazvanījos ar kundzi un pārliecinājos, ka viņa vēlas noskaidrot, vai ģimenes pilngadīgajiem locekļiem būs reāla iespēja balsot par uzticamo “Visu Latvijai”. Acīmredzot Raivim Dzintaram un citiem partijas vadītājiem ar steigu jāinformē Latvijas vēlētāji, kuros novados un pilsētās pašvaldību vēlēšanās piedalīsies “Visu Latvijai” kandidāti un kuros ne. Otrs jautājums ir, par ko balsot tad, ja iecerētā partija konkrētajā pilsētā vai novadā nepiedalās vēlēšanās, bet tāda vienota (viena) labēja saraksta kādu iemeslu dēļ nav. Tā kā mūsu lasītāju jautājumi acīmredzot attiecināmi uz valsts mēroga jeb Saeimas partijām, piemēram, kaut vai uz “Vienotību” vai Zemnieku savienību, tad partijas var sniegt savus ieteikumus, ar ko iet kopā, par ko balsot. Šajās kā jau pašvaldību vēlēšanās vēlētājiem būs jābalso savas teritorijas iecirkņos. Nevarēs par savu partiju iet un balsot citā teritorijā, kur partijas kandidāti piedalās.

Redzams, ka tā saucamajām lielajām un vietējām partijām pirms vēlēšanām būs jāveic izskaidrošanas darbi. Signāls ir dots!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+