Auto un moto

“Volkswagen” cer ielauzties elektroauto segmentā0


“Volkswagen” e-Golf Touch prezentācija, 2018.gada maijā.
“Volkswagen” e-Golf Touch prezentācija, 2018.gada maijā.
Foto – LETA/REUTER

Vācijas autobūves koncerns “Volkswagen” ceturtdien paziņoja, ka nākamgad Berlīnē ieviesīs pilnībā elektrisku automobiļu koplietošanas pakalpojumu.

Tādējādi cerot sabiedrību iepazīstināt ar jauniem automašīnu modeļiem un ielauzties šajā strauju izaugsmi piedzīvojošajā tirgū.

Pakalpojums ar nosaukumu “We Share”, kura sniegšana tiks sākta 2019.gada otrajā ceturksnī, Vācijas galvaspilsētā iesākumā piedāvās 1500 “Volkswagen e-Golf” kompaktklases automobiļus, kuriem vēlāk pievienosies vēl 500 mazāka izmēra “e-up!” automašīnas.

Šīs automašīnas pakāpeniski tiks nomainītas, kad kļūs pieejami jauni modeļi no “Volkswagen” nākamās paaudzes “I.D.” automobiļu klāsta.

Saistītie raksti

“We Share” pievienosies citiem automobiļu koplietošanas pakalpojumiem, kas piedāvā lietotājiem noīrēt automašīnas ar lietotnes palīdzību un pēc tam tās atstāt autostāvvietās pa visu Berlīni.

“Volkswagen” šim pakalpojumam saskata milzīgas izaugsmes iespējas, un no 2020.gada plāno paplašināt tā piedāvāšanu arī citās lielās pilsētās Vācijā, citur Eiropā, ASV un Kanādā.

LA.lv