Pasaulē

Voroņežā piecgadīgs zēns aizdzen auto un iekļūst negadījumā 16

Foto: Pexels

Borisogļebskas (Voroņežas apgabals) policisti ierosinājuši krimināllietu pret 47 gadus vecu ciema iedzīvotāju, kuras piecus gadus vecais dēls aizdzinis svešu mašīnu un iekļuvis satiksmes negadījumā, raksta “Lenta.ru”.

Sieviete tiek apsūdzēta vecāku pienākumu nepildīšanā, un viņai var piespriest līdz trim gadiem cietumā.

11.septembra pēcpusdienā Voroņežas policijas nodaļa saņēma ziņojumu, ka mazgadīgs bērns ar vieglo automašīnu iekļuvis satiksmes negadījumā, ietriecoties divās stāvošās mašīnās. Notikuma vietā ieradās divas patruļmašīnas un atklāja ļoti nobijušos zēnu, kurš nespēja ne nosaukt savu vārdu, ne arī paskaidrot, kā viņš nonācis transportlīdzeklī bez pieaugušajiem.

Kaut arī zēns nebija cietis, viņu nogādāja slimnīcā līdz brīdim, kad tiks atrasti vecāki.

Izmeklējot lietu, noskaidrojās, ka nozagtā mašīna pieder kādam zēnam nepazīstamam vīrietim, kurš to bija atstājis vaļā un atslēgu – aizdedzē. Divas dienas vēlāk policijā vērsās kāda sieviete, kura sevi nosauca par zēna krustmāti. Viņa pastāstīja, ka zēnam ir attīstības traucējumi, viņš nerunā un viņam nepieciešamas zāles.

Saistītie raksti

Tāpat sieviete paziņoja, kur atrodama zēna māte, kura tajā pašā dienā tika aizturēta un nopratināta. Viņa policijai pastāstīja, ka audzina dēlu viena. Notikuma dienā viņa vedusi zēnu pie ārsta Borisogļebskā, bet pirms vizītes nolēmusi brīdi pakavēties rotaļlaukumā, pa ceļam nopērkot alkoholu.

“Zēns spēlējās, bet māte ķērās pie dzeršanas, nepamanot, kurp un kā viņš devās. Nedaudz dēlu pameklējusi un neatradusi, aizdomās turamā gan bija sarūgtināta, tomēr policijā nevērsās, tā vietā devās pie paziņām, kuri piekopj amorālu dzīvesveidu, un palika pie viņiem divas dienas,” portālu informēja policijas preses dienests.

LA.lv