Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Ģimene Vecmīlgrāvī izklaidējas, mokot suņuku; policija sāk izmeklēšanu (7)

Foto - Facebook, VeraFoto - Facebook, Vera

Valsts policija sākusi administratīvo lietvedību saistībā ar iespējamu cietsirdīgu izturēšanos pret suni Vecmīlgrāvī, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Svētdien sociālajos tīklos parādījās informācija par personām, kuras Vecmīlgrāvī ar līmlenti sasējušas suņa ķepas un purnu, lai apgrieztu viņam spalvu.

Uz notikuma vietu bija izsaukta Rīgas Pašvaldības policija, taču pēc tam notikuma aculieciniece vērsās ir iesniegumu VP.

Pārbaudot saņemto informāciju, Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirknī ir pieņemts lēmums par administratīvās lietvedības sākšanu. Lietvedības ietvaros minētā situācija tiks izvērtēta, lemjot jautājumu par personu saukšanu pie atbildības.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. kam tai daudzbērnu ģimenei suns vajadzīgs? Lai taisa veseli bērnus talāk. Vajadzētu ar likumu aiziegt turēt majdzīvniekus ģimenēs , kur ir mazi bērni, tad nebūtu ne nomocīti kaķēni, ne arī suns pārkodis sīcim ģīmi. Dzīvnieks nav bērnu rotaļlieta. Un nav ko lieki satraukties par to idiotu parādīšanu visiem, mēs par daudz saudzējam varmākas..

  2. Nevis nomocīts dzīvnieks jāliek, bet tie briesmoņi, lai visi zin no kā jāsargājas. Visa sākums jau ir tie neaizsargātākie…Aizvāciet tās bildes ,atraduši par ko kaifot

  3. Cilvēks pats lielākais nezvērs… skatoties un to “rēcošo” sievieti, tā vien nagi niez nocirptās?! suņuka spalvas rīklē sagrūzt!

  4. uzpūta no suņa – ziloni

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+