Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. oktobris, 2015
Drukāt

VP: kukuļos ceļu policistiem piedāvāti vairāk nekā 17 tūkstoši eiro

Foto-LETAFoto-LETA

Šogad autovadītāji ceļu policistiem kukuļos kopumā piedāvājuši vairāk nekā 17 tūkstošus eiro, par policijas rīcībā esošo statistiku informēja Valsts policijas (VP) pārstāvis Toms Sadovskis.

Sā gada pirmajos deviņos mēnešos fiksētas 142 reizes, kad ceļu policijas darbiniekiem doti kukuļi.

Pērn visa gada laikā tika fiksētas 170 reizes, kad ceļu policistiem doti kukuļi. Ir arī gadījumi, kuros dota citas valsts valūta un aizturēti ārzemnieki.

Lielākais kukulis, kas šogad piedāvāts ir pieci tūkstoši eiro.

Sadovskis stāstīja, ka 1969.gadā dzimis vīrietis brauca 2,3 promiļu reibumā un, lai netiktu saukts pie atbildības likuma kārtībā, mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus.

Autovadītājs bijis ļoti neatlaidīgs un sākumā policistiem piedāvājis 4000 eiro, pēc tam jau 5000 eiro. Autovadītājs tika aizturēts un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Savukārt par kukuļa ņemšana šā gada deviņos mēnešos aizturēti seši ceļu policijas darbinieki. Pērn visa gada laikā par kukuļņemšanu aizturēti 14 policisti.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+