×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
30. septembris, 2016
Drukāt

Vrubļevskim bija jāatkāpjas nākamajā dienā pēc Rio, uzskata viņa konkurents Raimo

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amata kandidāts - kādreizējais distanču slēpotājs un olimpisko spēļu dalībnieks, Carnikavas novada domes deputāts Roberts Raimo piedalās LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijā.Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amata kandidāts - kādreizējais distanču slēpotājs un olimpisko spēļu dalībnieks, Carnikavas novada domes deputāts Roberts Raimo piedalās LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijā.

Foto - LETA

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentam Aldonam Vrubļevskim bija jāatkāpjas jau nākamajā dienā pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, uzskata LOK prezidenta amata kandidāts Roberts Raimo.

Viņš pauda viedokli, ka LOK ir nepieciešamas pārmaiņas, un pirmā pārmaiņa būtu “kapteiņa maiņa”.

“Lai kāds būtu sporta veids, lai cik simpātisks un slavens treneris – pēc zaudējumiem seko atkāpšanās. Jo īpaši tad, kad ir sistēmiskas kļūdas,” teica Raimo.

Viņš teica, ka lielajā sportā panākumus var gūt tikai tas, kas rīkojas tālredzīgi un racionāli, un atkāpšanās, viņaprāt, būtu tieši šāda rīcība.

“Vrubļevska atlūgumam bija jābūt jau nākamajā dienā pēc Rio. Turēšanās pie krēsla ir nievājoša attieksme pret sporta pasauli,” akcentēja Raimo.

Viņš pats sola uz katru lietu raudzīties “ar tālredzīgas politikas aci”. Raimo uzsvēra, ka nepieciešams integrēt un vairot sporta pasaulē pašapziņu.

“Piesaku sevi sirmā kapteiņa vietā, jo LOK darbs būs dinamiska vadība, dziļi sabiedrībā integrēta, organizāciju līdzsvarota darbošanās,” skaidroja Raimo.

Raimo uzsvēra, ka nepieciešams lemt par to, kādi rezultāti sagaidāmi no sporta nozares, kā arī no LOK. Viņaprāt, ir ļoti būtiski saglabāt olimpiskos principus un vērtības, kā arī padarīt LOK vadību efektīvāku un caurskatāmāku. Viņš skaidroja, ka ir jādomā par mērķu izvirzīšanu sporta spēlēm, turklāt perspektīviem sportistiem ir jānodrošina sistemātisks atbalsts. Raimo vēlas ieviest arī sporta veidu programmas.

Amata pretendents uzsvēra, ka olimpiskajā gadā jāpanāk tas, ka sportisti domā tikai par olimpiskajām spēlēm, kam jābūt galvenajam startam.

Raimo tāpat norādīja, ka būtu būtiski jāstrādā pie Sporta likuma, kā arī jācīnās par jauniem finansējuma avotiem sporta nozarei, jauniem sponsoriem. Raimo sola arī aktīvu sadarbību ar pašvaldībām.

Kā ļoti būtisku turpmākās darbības plānu Raimo uzsver sadarbības veicināšanu ar Rīgas domi. “Dabūsim Nacionālajā sporta padomē Rīgu,” sacīja Raimo.

Viņš tāpat uzsvēra, ka jārūpējas par olimpiskās vēstures saglabāšanu un popularizēšanu, kā arī jāspēj nodrošināt iedzīvotājiem pieejami sporta laukumi. Būtu jācīnās arī par pirmstermiņa kredītu dzēšanu olimpiskajiem objektiem, viņš norādīja.

Piektdienas pēcpusdienā notiek Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta vēlēšanas. Uz amatu ir divi kandidāti – iggadējais vadītājs Vrubļevskis un Raimo.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+