Sports

Vrubļevskis kritizē sportistu atteiksmi Rio: naktīs čatoja un tviteroja1


Foto – LETA
Foto – LETA
Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis

Daļa sportistu aizvadītajās olimpiskajās spēlēs Rio neievēroja profesionālo disciplīnu – naktīs čatoja un sēdēja tviterī, TV3 “Ziņām” atzina Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis. Konkrēti vārdi netiek nosaukti.

“Ja pirms sacensībām olimpiskajās spēļēs sportisti pustrijos naktīs čato un tvitero, tad ir grūti iedomāties, ka viņš būs pienācīgi atpūties, nākamajā dienā sagavojoties sporta sacensībām. Ja pirms starta dienu vai divas sportists pārdzīvo un raud par attiecībām un terneri un ar viņu esarunājas, tad ir grūti iedomāties, kādā stāvoklī sportists nonāk uz starta,” televīzijas kanālam teica Vrubļevskis.

LOK pārstāvji norāda, ka lielo delegāciju pieredze esot, ka divas dienas pirms sacensībām sportisti nodod mobilās ierīces un tiek ievērots režīms, lai sagatavotos startam.

Trešdien Latvijas olimpiešu sasniegumi Rio tika pārrunāti Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijā.

Saistītie raksti

Nevar tā, ka vienkārši braucam kā skatītāji, viedokli pauda deputāts Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”). Apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks teica, ka Riodežaneiro olimpiskās spēles iezīmējušas vairākus negludumus Latvijas sporta sistēmā, taču sniegums kopumā vērtējams pozitīvi.

Kā sēdē deputātus informēja LOK pārstāvji, detalizēts izvērtējums par dalību Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs tiks prezentēts 30.septembrī. Tāpat tuvākajā laikā tiks skatīts jautājums par sporta federāciju vadītāju lomu un darbību olimpiskajās spēlēs, kā arī olimpiskajā ciematā.

LA.lv