×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. maijs, 2014
Drukāt

VSŠ telpās ugunsgrēka nav bijis; degušas nomnieka “WATS” telpas

LETALETA

AS “Valmieras stikla šķiedra” norāda, ka šorīt uzņēmuma teritorijā Cempu ielā 13, Valmierā, izcēlās ugunsgrēks SIA “WATS” telpās, kas kā komersants īrē telpas “Valmieras stikla šķiedras” teritorijā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “NASDAQ OMX Riga”.

Aizdegoties “WATS” skurstenim, dedzis jumta segums divu kvadrātmetru platībā.

“Valmieras stikla šķiedras” vadība informē, ka “Valmieras stikla šķiedras” ražošanas teritorijas un telpas nav cietušas, tām nav nodarīts kaitējums un nelaimes gadījumā nav cietuši uzņēmuma darbinieki. “Valmieras stikla šķiedras” ražošana nav ietekmēta un darbs tiek turpināts iepriekšējā režīmā.

“Valmieras stikla šķiedras” teritorijā, Cempu ielā 13, Valmierā darbojas arī citi komersanti un iestādes.

Jau ziņots, ka izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst.8.17. Kā skaidroja Vetere, uz uzņēmuma jumta bija vērojams sadūmojums, un, tā kā tā ir sabiedriski nozīmīga ēka, tika piesaistīti papildspēki no apkārt esošo pilsētu posteņiem.

Notikuma vietā ieradās lieli VUGD spēki no Valkas, Mazsalacas, Smiltenes, Rūjienas, Cēsīm un Valmieras. Patlaban notikumu vietā atrodas vairs tikai Valmieras ugunsdzēsēji, savukārt Cēsu papildspēki atgriežas depo.

Ugunsgrēks lokalizēts plkst.8.55, bet likvidēts plkst.9.01.

AS “Valmieras stikla šķiedra” kopējais apgrozījums 2014.gada pirmajā ceturksnī sasniedzis 28,57 miljonus eiro, kas ir uzņēmuma augstākais 1.ceturkšņa rādītājs tā pastāvēšanas laikā, liecina biržā “NASDAQ OMX Riga” iesniegtie 2014.gada pirmā ceturkšņa nerevidētie konsolidētie finanšu dati.

Salīdzinot ar 2013.gada analogo periodu, tas ir pieaugums par 8,93 miljoniem eiro jeb 46%.

Grupas konsolidētā tīrā peļņa 1.ceturksnī sasniegusi 1,98 miljonus eiro, kas savukārt ir par 68% vairāk, salīdzinot ar “Valmieras stikla šķiedras” peļņu 2013.gada 1.ceturksnī.

“Valmieras stikla šķiedra” dibināta 1996.gada 7.decembrī. Akciju sabiedrības dibināšanas brīdī 49% akciju piederēja Vācijas firmai “Glasseiden Oschatz GmbH”, 20% – darbiniekiem, bet vēl 22,95% – dažādām juridiskām un fiziskām personām, kuras akcijas iegādājās publiskā piedāvājumā.

Līdz 1996.gada 7.decembrim darbojās valsts “Valmieras stikla šķiedras rūpnīca”, kura dibināta 1963.gada jūlijā.

Patlaban uzņēmuma akcijas pieder “Vitrulan International GmbH” – 36,20%, “P-D Glasseiden Oschatz GmbH” – 26%, “P-D Management Industries-Tehnologies GmbH” – 23,93%.

“Valmieras stikla šķiedras” akcijas kopš 1997.gada 24.februāra tiek kotētas “NASDAQ OMX Riga” Otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+