×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
10. februāris, 2014
Drukāt

Vudijs Alens noraida apsūdzības pedofilijā un vaino pie tām Miu Farovu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

(FILES): This June 14, 2012 file photo shows US director and producer Woody Allen at the 2012 Los Angeles Film Festival premiere of 'To Rome With Love' at Regal Cinemas LA LIVE Stadium in Los Angeles, California. Film director Woody Allen on February 7, 2014 again denied molesting his daughter and launched a furious attack on his ex-partner Mia Farrow, blaming her for the abuse allegations. In a nearly 2,000-word op-ed in The New York Times, Allen castigated his former partner over shocking allegations detailed by their daughter Dylan in the paper last week. AFP PHOTO /JOE KLAMAR / FILES

Amerikāņu kinorežisors Vudijs Alens piektdien no jauna noliedzis apsūdzības savas adoptētās meitas seksuālā izmantošanā, kad viņa bija septiņus gadus veca, vainojot pie tām bijušo partneri Miu Farovu.

Režisors publicējis 2000 vārdu garu komentāru laikrakstā “The New York Times”.

“Protams, ka es neizvaroju Dilanu,” raksta Alens. Viņš uzsver, ka esot “mīlējis” attiecībās ar Farovu adoptēto meitu.

“Gan kādu dienu viņa sapratīs, ka viņai tika atņemts mīlošs tēvs. Viņu savā labā izmantoja māte, kurai pašas mokošās dusmas ir svarīgākas par meitas labklājību,” turpina filmu veidotājs.

Rakstā viņš arī pievērsās baumām, ka par Alena un Farovas bioloģisko dēlu uzskatītā Ronana Farova īstais tēvs varētu būt leģendārais dziedātājs Frenks Sinatra. “Tas tiesa, viņa zilās acis un sejas vaibsti patiešām atgādina Sinatru. Bet ko tas tādā gadījumā pasaka?” turpina Alens. “Ka Mia meloja tiesā par bērnu aizbildniecību, nepatiesi uzdodot Ronanu par mūsu dēlu, kaut arī bija zvērējusi teikt patiesību.”

Alens uzskata, ka tas “pievērš uzmanību tam, vai viņa ir godīga un atklāta”.

Apsūdzības, ka Alens seksuāli izmantojis septiņus gadus veco Dilanu, izskanēja Alena un Farovas naidīgajā šķiršanās un bērnu aizbildniecības jautājumu kārtošanas procesā 1993. gadā.

Pagājušonedēļ 28 gadus vecā Dilana laikrakstā “The New York Times” publicēja atklātu vēstuli, kurā detalizēti aprakstīta Alena seksuālā varmācība pret tolaik septiņus gadus veco adoptēto meitu.

“Viņš man lika apgulties uz vēdera un spēlēties ar mana brāļa elektrisko vilcienu. Tad viņš mani seksuāli izmantoja,” vēstulē raksta Farova.

Alens vienmēr kategoriski noliedzis, ka būtu seksuāli aizkāris pameitu, uzstājot, ka pret viņu vērstos apvainojumus sagudrojusi Farova, lai panāktu tiesas labvēlību aizbildniecības lietā.

Farovas un Alena ilggadējās attiecības aizsākās 1980.gadā. Kaut arī pāris nekad nedzīvoja kopā, Farova kļuva par Alena mūzu, filmējoties 13 viņa filmās.

Pāra attiecības izjuka 1992. gadā, kad Farova atklāja, ka Alenam ir seksuālas attiecības ar viņas vecāko adoptēto meitu Sunu Ji Previnu, kas tolaik bija 22 gadus veca.

Pēc pašķiršanās starp Farovu un Alenu vairākus gadus norisinājās skandāliem apvīta tiesāšanās par trīs bērnu aizbildniecību. Vienu no bērniem – dēlu Ronanu – Farova laida pasaulē abu attiecību laikā, bet vēl divus bērnus pāris adoptēja.

Ilgstošā tiesāšanās noslēdzās par labu Farovai, kā arī vēlāk visi trīs bērni atteicās uzturēt kādus kontaktus ar Alenu.

Ņujorkas tiesa toreiz nolēma, ka apsūdzības par seksuālo varmācību pret Dilanu nav pārliecinošas un pierādāmas. Tomēr tiesnesis Alenam veltīja skarbus vārdus, nodēvējot režisoru par “pašapmierinātu, neuzticamu un nejūtīgu”.

Alens ar Sunu Ji salaulājās 1997. gadā, un pāris audzina divus adoptētus bērnus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+