Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. novembris, 2015
Drukāt

VUGD: sācies atkritumu dedzināšanas bums (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ugunsdzēsēji vakar saņēmuši vairākus izsaukumus saistībā ar atkritumu degšanu, tomēr nopietnu ugunsgrēku aizvadītajā diennaktī nav bijis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēki bijuši nelieli, norādīja dienestā, uzsverot, ka ir sācies sava veida “atkritumu dedzināšanas bums”.

Cita starpā vakar nodedzis neapsaimniekots šķūnis 80 kvadrātmetru platībā.

VUGD vakar kopumā saņēmis 42 izsaukumus, no kuriem 21 bijis saistīts ar ugunsgrēkiem, 12 bijuši glābšanas darbi, bet deviņi – maldinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pie visa vainīgi rijīgie atkrituma savācēji!

  2. Atkritumu dedzināšanas bums ir nevis sācies, bet turpinās jau vismaz 10 gadus. Turklāt ir “gudrinieki”, kas dedzina atkritumus krāsnī neskatoties uz to, ka pēc tam neviens skursteņslauķis galā netiek. Kamēr katrs iedzīvotājs atsevišķi nesāks apzināti izvairīties no plastmasas ienākšanas mājsaimniecībā, tikmēr arī ražotāji un valsts neko nedarīs un Latvija plastmasas dēļ turpinās pārtapt par ārkārtīgi kancerogēno zonu.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+