Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

VUGD: sācies atkritumu dedzināšanas bums (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ugunsdzēsēji vakar saņēmuši vairākus izsaukumus saistībā ar atkritumu degšanu, tomēr nopietnu ugunsgrēku aizvadītajā diennaktī nav bijis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēki bijuši nelieli, norādīja dienestā, uzsverot, ka ir sācies sava veida “atkritumu dedzināšanas bums”.

Cita starpā vakar nodedzis neapsaimniekots šķūnis 80 kvadrātmetru platībā.

VUGD vakar kopumā saņēmis 42 izsaukumus, no kuriem 21 bijis saistīts ar ugunsgrēkiem, 12 bijuši glābšanas darbi, bet deviņi – maldinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pie visa vainīgi rijīgie atkrituma savācēji!

  2. Atkritumu dedzināšanas bums ir nevis sācies, bet turpinās jau vismaz 10 gadus. Turklāt ir “gudrinieki”, kas dedzina atkritumus krāsnī neskatoties uz to, ka pēc tam neviens skursteņslauķis galā netiek. Kamēr katrs iedzīvotājs atsevišķi nesāks apzināti izvairīties no plastmasas ienākšanas mājsaimniecībā, tikmēr arī ražotāji un valsts neko nedarīs un Latvija plastmasas dēļ turpinās pārtapt par ārkārtīgi kancerogēno zonu.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+