×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2012
Drukāt

VUGD sestdien 22 reizes braucis novākt vētras nogāztos kokus

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sestdien, 6.oktobrī, saņēmis 22 izsaukumus, kas saistīti ar vētras izraisītiem postījumiem, un daudzviet palīdzējis novākt vēja nogāztus kokus, aģentūru LETA informēja VUGD. Galvenokārt izsaukumi bijuši Latgalē – Daugavpils, Krāslavas un Ilūkstes pusē.

Rīgā stiprajā vējā nolūzuši četri koki, no kuriem viens uzkritis uz automašīnas.

Pierīgas apkaimē – Garkalnē, Baldonē – VUGD devušies trīs izbraukumos, kad iedzīvotāji ziņojuši par nolauztiem kokiem.

Ap plkst.6 no rīta Latgalē Daugavpils apkaimē saņemti trīs lūgumi novākt vētras nogāztus kokus, bet no plkst.8 līdz pusdienlaikam saņemti vēl deviņi izsaukumi par vēja radītiem postījumiem.

Visvairāk darba glābējiem bijis Latgalē, Daugavpils un Krāslavas rajonā, kur VUGD speciālisti veikuši nepieciešamās darbības postījumu novēršanai. Tomēr vēl daudz darba būšot pašvaldību komunālajiem dienestiem.

Pēc sestdien piedzīvotā spēcīgā vēja Latgales pusē joprojām bez elektrības ir apmēram 2500 mājsaimniecību, pastāstīja uzņēmuma “Latvenergo” preses sekretāre Iveta Bidere. Visvairāk elektroapgādes atslēgumu ir Daugavpils un Krāslavas pusē.

Vēl sestdienas vakarā bez elektrības Latgalē bija ap četriem tūkstošiem mājsaimniecību, bet nakts laikā atslēgumu skaits tika samazināts līdz 3000.

Pašlaik iespējami ātrākai elektroapgādes atjaunošanai no tuvākajiem reģioniem piesaistītas papildu brigādes, un bez elektrības ir mazāk kā 2500 klientu. Elektroapgādes atjaunošanas darbus svētdien veic 60 brigādes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+