×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. septembris, 2012
Drukāt

VVD aptur “Man-Tess” piesārņojošo darbību

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 21.septembrī, Valsts vides dienests (VVD) nolēma apturēt SIA “Man-Tess” piesārņojošo darbību Tvaika ielā 7a un Tvaika ielā 7k-1, Kundziņsalā, Rīgā, aizliedzot veikt jebkādas darbības ar naftas produktiem un ķīmiskām vielām, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāve Kristīne Barševska.

Šāds lēmums pieņemts, jo uzņēmums atkārtoti pārkāpis normatīvajos aktos noteiktās vides prasības un tam izvirzītos nosacījumus šādu darbību veikšanai.

Piesārņojošo darbību aizliegts veikt līdz brīdim, kamēr “Man-Tess” iesniegs un VVD akceptēs plānu ar konkrētiem pasākumiem, kurus īstenojot būs iespējams uzņēmumam veikt atļaujā paredzētās darbības, nodrošinot kvalitatīvu dzīves vidi apkārtējiem iedzīvotājiem.

Tā kā administratīvās procedūras gaitā uzņēmumam ir tiesības šo lēmumu apstrīdēt Vides pārraudzības valsts birojā un tālāk pārsūdzēt to tiesā, atbildīgās vides institūcijas atturēsies sniegt plašākus komentārus par pārkāpuma būtību, skaidroja Barševska.

“Patlaban “Man-Tess” šo lēmumu vēl nav saņēmis. Vispirms ar to jāiepazīstas, jānoskaidro, kāda ir lēmuma argumentācija, jāsaprot, kāpēc šāds lēmums ir pieņemts. Šī lieta tiks izvērtēta juridiski, un tad tiks lemts par tālāko rīcību,” aģentūrai LETA teica Rīgas ostas uzņēmuma SIA “Man-Tess” valdes priekšsēdis Kārlis Andersons.

Kā ziņots, tika saņemts daudz iedzīvotāju sūdzību par gaisa kvalitāti Sarkandaugavā.

Visu Sarkandaugavas smaku problēmu “norakstīt” uz vienu vai diviem uzņēmumiem nevar – tas aizvien vairāk izskatās pēc grēkāžu meklēšanas, lai nebūtu jāatzīst, ka problēma ir krietni plašāka un to nevar atrisināt bez valsts un pašvaldības iesaistes, tikai ar uzņēmēju spēkiem, biznesa portālam “Nozare.lv” iepriekš teica Andersons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+