×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. septembris, 2012
Drukāt

VVD atļauj “Man-Tess” atsākt darbu

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts vides dienests (VVD) ir pieņēmis lēmumu apstiprināt SIA “Man-Tess” pasākumu plānu situācijas ar piesārņojumu uzlabošanai, līdz ar to uzņēmums var atsākt darbu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

“Man-Tess” uzskata, ka šāds lēmums nozīmē “veselā saprāta uzvaru”, un pauž cerību, ka turpmāk tiks strikti ievērots Valsts pārvaldes likumā ietvertais labas pārraudzības princips un pirms būtisku lēmumu pieņemšanas valsts institūcijas vispirms uzklausīs uzņēmuma viedokli un argumentāciju, lai atrastu racionālāko, valsts, uzņēmēju un iedzīvotāju interesēm atbilstošāko risinājumu.

“Man-Tess” sola īstenot uzņēmuma plānā gaisa kvalitātes uzlabošanai paredzēto pasākumu kompleksu un par to informēt sabiedrību.

Kā ziņots, 21.septembrī VVD nolēma apturēt SIA “Man-Tess” darbību ar naftas produktiem un ķīmiskām vielām Tvaika ielā 7a un Tvaika ielā 7k-1, Kundziņsalā. Šāds lēmums tika pieņemts, jo uzņēmums atkārtoti pārkāpis normatīvajos aktos noteiktās vides prasības un tam izvirzītos nosacījumus šādu darbību veikšanai.

“Man-Tess” VVD lēmums par darbības apturēšanu vērtēja kā nepamatotu. Uzņēmums pieļāva, ka lēmums radīs vairākos miljonos mērāmus zaudējumus, tādējādi tika draudēts vērsties ar civilprasību pret valsti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+