“Warriors” apspēlē Valančūnu un “Raptors” 0

Goldensteitas “Warriors” basketbolisti pirmdien NBA spēlē savā laukumā ar 125:118 pārspēja Toronto “Raptors”, kuras sastāvā spēlē jaunais lietuviešu talants Jons Valančūns.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Latviešu centrs Andris Biedriņš Goldensteitas rindās laukumā nedevās. Sākumsastāvā devās austrāliešu centrs Endrjū Boguts, kurš nepilnās 30 minūtēs guva četrus punktus, bet uz maiņu devās Festus Ezili.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar  29 punktiem bija Deivids Lī, bet Stefens Karijs izcēlās ar 26 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

Zaudētājiem pa 26 punktiem sakrāja Andrea Barnjani un Rudi Gejs, bet Valančūns, kurš devās komandas sākumsastāvā, nepilnās 16 nospēlētajās minūtēs iekrāja trīs punktus.

“Warriors”, kas pārtrauca četru zaudējumu sēriju, ar 34 uzvarām un 27 neveiksmēm Rietumu konferencē ieņem sesto vietu, bet “Raptors” (23-38) ir desmitie Austrumu konferencē.