Publicitātes foto

“Warriors” – viena zaudējuma attālumā no NBA čempionu pilnvaru nolikšanas 0

Goldensteitas “Warriors” komanda ceturtdien nonāca vairs tikai viena zaudējuma attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu pilnvaru nolikšanas.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

“Warriors” ceturtdien NBA izslēgšanas turnīra Rietumu konferences fināla piektajā spēlē izbraukumā ar 94:98 (17:23, 28:22, 27:26, 22:27) piekāpās Hjūstonas “Rockets” vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 2-3.

Līdz ar to “Rockets” ir uzvaras attālumā no NBA fināla, kur “Warriors” iekļuvusi jau trīs gadus pēc kārtas.

Teicamu otro puslaiku ceturtdien aizvadīja “Rockets” saspēles vadītājs Kriss Pols, kurš 18 no saviem 20 punktiem guva tieši mača otrajā daļā. Tiesa, viņš pašās spēles beigās iedzīvojās kājas savainojumā. Vēl mājinieku rindās ar 24 punktiem atzīmējās Ēriks Gordons, bet 19 punkti Džeimsam Hārdenam.

Tieši Gordons izšķirošajos brīžos nospēlēja lieliski, jo vienu minūti un 21 sekundi pirms beigām viņš ar precīzu trejaci palielināja “Rockets” pārsvaru līdz četriem punktiem un “Warriors” noslēdzošajā uzbrukumā pārtvēra piespēli.

Savukārt “Warriors” sastāvā 29 punktus iemeta Kevins Durants, bet 23 un 22 punktus guva attiecīgi Klejs Tompsons un Stefans Karijs.
Šīs sērijas sestā spēle, kas var būt arī pēdējā, notiks sestdien “Warriors” laukumā.

Tikmēr Austrumu konferences finālā Bostonas “Celtics” ar 3-2 ir vadībā pret Klīvlendas “Cavaliers”.

Pērn par čempioni tika kronēta “Warriors”, kas finālsērijā ar 4-1 pārspēja “Cavaliers”.