“Warriors” zaudē un kaujas Indiana, plus VIDEO 0

Goldensteitas “Warriors” otrdien NBA mačā Indiana ar 97:108 piekāpās “Pacers”. Ceturtajā ceturtdaļā laukumā radās asumi, kuros piedalījās arī latviešu centrs Andris Biedriņš.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Kad līdz pamatlaika beigām bija atlicis nedaudz vairāk par sešām minūtēm, kādā epizodē zem “Warriors” groza grūstīties sāka Goldensteitas uzbrucējs Deivids Lī un “Pacers” centrs Rojs Hiberts. Abu komandu spēlētāji, tostarp laukumā esošais Andris Biedriņš, metās izšķirt iekaisušos prātus, taču tas īsti neizdevās un asumi tikai palielinājās.

Ar tehniskajām piezīmēm tika sodīti vairāki abu komandu spēlētāji, bet Hiberts tika aizraidīts uz ģērbtuvi.

Biedriņš laukumā devās “Warriors” sākumsastāvā, nepilnās 18 minūtēs izpildīja vienu neprecīzu metienu pa grozu, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, bloķēja trīs pretinieku metienus un nopelnīja piecas personiskās piezīmes.

Rezultatīvākais Kareivjiem ar 38 punktiem bija Stefans Karijs, bet uzvarētājiem ar 28 izcēlās Deivids Vests.

“Warriors” ar 33 uzvarām un 24 zaudējumiem Rietumu konferencē atrodas sestajā vietā, bet Indiana (36-21) ir Austrumu konferences vicelīderi.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/QKtDSX0GnRg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>