×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. septembris, 2013
Drukāt

“Wess” no oktobra pārtrauks jaunu BMW auto tirdzniecību

LETA/AFPLETA/AFP

Automašīnu tirgotājs “Wess” no oktobra pārtrauks jaunu BMW automašīnu tirdzniecību, pavēstīja “Wess Select” mārketinga vadītāja Jana Magone.

 

Viņa norādīja, ka no 2013.gada 1.oktobra “Wess” pārtrauks jaunu BMW automobiļu tirdzniecību, turpmāk koncentrējot darbību uz “Lexus” un “Toyota” automašīnu tirdzniecību un servisu, kā arī turpinot sniegt autorizēta BMW servisa pakalpojumus.

Magone skaidroja, ka lēmums pārtraukt jaunu BMW tirdzniecību pieņemts pēc tam, kad no “BMW Baltic” organizācijas, kas atrodas Zviedrijā, saņemts paziņojums par autorizētā BMW dīlera līguma nepagarināšanu.

“Kad paziņojumu par līguma nepagarināšanu saņēmām bez jelkādiem paskaidrojumiem, bijām neizpratnē. Varam tikai nojaust, ka ar šo lēmumu, “BMW Baltic” vēlējies koncentrēt BMW autorizēto pārstāvniecību Latvijā viena starptautiska uzņēmuma rokās,” sacīja “Wess auto” grupas padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Oskins.

Viņš arī piebilda, ka “Wess” turpinās sniegt autorizēta BMW servisa pakalpojumus un “Wess Select” autosalonā kompānija piedāvās plašu mazlietotu BMW un citu premium automobiļu zīmolu klāstu. “Nākotnē vēl vairāk pievērsīsimies “Lexus” un “Toyota” automobiļu biznesa un “Hondas” servisa attīstīšanai Latvijā,” teica Oskins.

“Wess” Komercreģistrā reģistrēts 1992.gada februārī, kompānijas pamatkapitāls ir 150 tūkstoši latu, un uzņēmuma īpašnieki ir vairākas Latvijas privātpersonas.

Latvijā BMW tirgo arī kompānija “Inchcape BM Auto”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+