Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. oktobris, 2013
Drukāt

”Windows 8.1” atjauninājuma uzstādīšanā radušies dažādi traucēkļi

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

IT koncerna “Microsoft” veidotās operētājsistēmas “Windows 8” atjauninājuma uzstādīšanai tā esot katrai darba stacijai jālejupielādē atsevišķi, atrastas arī citas problēmas, vēsta informācijas tehnoloģiju (IT) portāls “The Register”.

“Microsoft” jaunākajai operētājsistēmai “Windows 8” ir izlaidis atjauninājumu, kas ievieš dažādus jauninājumus un izlabo kļūdas. Atkarībā no lietotāja operētājsistēmas 8.1 versijas atjauninājuma apjoms var sasniegt 3,5 gigabaitus, kā lejupielāde pie zemāka interneta pieslēguma ātruma var aizņemt līdz pat vairākām stundām. Ja parasti dažādu programmatūru ir iespējams lejupielādēt kā failus, ko pielietot, kad vien lietotājs vēlas, tad “Windows 8.1” ir katram datoram jālejupielādē atsevišķi no “Microsoft Store”.

Pēc atjauninājuma uzstādīšanas problēma esot arī programmas, ko katram lietotājam vajagot uzstādīt no jauna. Labākā situācijā ir “Microsoft” korporatīvie klienti, kam ir pieejama atjauninājuma pakete, ko ir iespējams izmantot vairākām ierīcēm un nav jāveic vairākas apjomīgas lejupielādes.

Kā jau ziņots, “Microsoft” šajā atjauninājumā arī atjaunojis tik labi pazīstamo “Windows” logo datora ekrāna kreisajā apakšējā stūrī, kas tiek uzskatīts par likvidētās “Sākt” pogas atgriešanu, ko tik ļoti vēlējušies lietotāji.

Tāpat “Windows” atjauninājumā iekļauti “Bing” nodrošināti meklējumi, kas paplašina interneta vaicājumus, lai iekļautu aplikāciju un failu meklēšanu datoros kopīgi ar datiem, kas glabāti “Microsoft” tiešsaistes “SkyDrive” pakalpojumā.

“Microsoft” jauno operētājsistēmu “Windows 8” tirgū laida pērn, taču tās uzņemšana bijusi kūtra.

Kompānija nesen paziņoja, ka pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus “Windows 8” licenču, taču atjauninājums tiek plānots pēc ieklausīšanās lietotājos.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+