Kultūra
Mūzika

“Winterfest” 20 gadus svinēs ar vērienīgu galā koncertu0

Foto: Wikimedia Commons, By ataelw – https://www.flickr.com/photos/8053388@N06/13987900169/in/album-72157644235769897

Latvijas Nacionālajā teātrī 19.februārī plkst.19 izskanēs festivāla “Winterfest” Galā koncerts, kurā ar vijolnieka Robija Laktosa uzstāšanos tiks atzīmēta Hermaņa Brauna fonda 20 gadu jubileja, preses konferencē sacīja fonda direktore Inna Davidova.

Pasākumā uz Nacionālā teātra skatuves kāps mecosoprāns Irina Dolženko, tenors Aleksandrs Murašovs, baritons Jevgenijs Kungurovs, Daniils Bulajevs un Elīna Bukša, kā arī pianisti Vestards Šimkus un Davidova.

Laktoss kopā ar Bukšu, Šimkusu un Davidovu uzstāsies koncerta trešajā daļā.

Davidova uzsvēra, ka fonds gatavojas tuvākajiem pasākumiem pēc “Winterfest” noslēguma. Kā vienu no tiem viņa minēja 9.martā gaidāmo Francijas pianista Lukā Debarga koncertu Lielajā ģildē, kur viņa izpildījumā izskanēs Fredrika Šopēna un Ludviga van Bethovena kompozīcijas. Tāpat fonds strādā pie piektā jauniešu mūzikas festivāla “Avanti!” programmas.

Kā ziņots, ar Vjačeslava Ganeļina koncertu Lielajā ģildē pērnā gada 12.novembrī tika atklāts festivāls “Winterfest”. Kopā ar Ganeļinu festivāla atklāšanas koncertā uzstājās sitaminstrumentālists Arkādijs Gotesmans un pašmāju saksofonists Deniss Paškevičs.

LA.lv