Apbrīno

“X Faktorā” svētdien uzstāsies divi viesmākslinieki 0

Publicitātes foto

Šo svētdien “X Faktora” varēsim piedzīvot ne vien astoņu pretendentu priekšnesumus, bet arī divu lielisku viesmākslinieku uzstāšanos. Nav noslēpums, ka svētdien notiks populārās grupas “Prāta Vētras” jaunās dziesmas “Tevis dēļ” dzīvais pirmatskaņojums, bet nu šova veidotāji nākuši klajā ar vēl vienu jaunumu – uzstāsies arī viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Baltijas mūzikas skatuves – “Daddy Was A Milkman”.

Mūzikas kritiķu un fanu novērtētais Lietuvas mākslinieks “Daddy Was A Milkman” ir guvis plašu popularitāti ne vien savā valstī, bet arī ārpus tās. Viņš ir uzstājies lielākajos Baltijas brīvdabas festivālos, tostarp “Positivus”, un viņa mūzika ir labi pazīstama gan Latvijā, gan Igaunijā. Pavisam drīz, 10. novembrī, “Daddy Was A Milkman” uzstāsies Rīgā, koncertzālē “Palladium”, kur notiks viņa otrs lielākais koncerts Rīgā.

Šonedēļ “X Faktorā” skanēs dažādu žanru mūzika: popu, roku, klasiku, regeju un citus stilus. Priekšnesumos dzirdēsim gan pasaulslavenu, gan latviešu mākslinieku: Lorīnas, Sema Smita, Stīvijs Vonders, “Adiemus”, “Magic!”, “Backstreet boys”, Igo un Zigmara Liepiņa hitus.

https://www.youtube.com/channel/UC5nrB4fOTvyPmMTu2bdaFYQ

LA.lv