Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
23. septembris, 2016
Drukāt

“Yahoo” atzīst, ka uzlauzti 500 miljoni kontu

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

ASV interneta pārlūka kompānija “Yahoo” ceturtdien atklāja, ka plaša kiberuzbrukuma laikā tās tīklam 2014.gadā hakeri ieguva datus par vismaz 500 miljoniem lietotāju, turklāt tas varētu būt bijis valsts atbalstīts kiberuzbrukums.

“Balstoties notiekošajā izmeklēšanā, “Yahoo” uzskata, ka ir nozagta ar vismaz 500 miljoniem lietotāju kontu saistīta informācija, paziņoja kompānija.

Nozagtās informācijas vidū varētu būt vārdi, e-pasta adreses, dzimšanas dati, paroles, kā arī šifrēti un nešifrēti drošības jautājumi un atbildes, kas varētu ļaut hakeriem uzlauzt citus upuru kontus, informēja “Yahoo”, aicinot cietušos mainīt paroles.

Nozagto datu vidū nav ar maksājumu kartēm vai bankas kontiem saistīta informācija, piebilda kompānija.

Tā ir pirmā reize, kad “Yahoo” apstiprina plaša mēroga informācijas nozagšanu, lai arī šogad parādījās ziņas, ka uzlauzti 200 miljoni tās kontu.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+