Ekonomika
Bizness

“Your Move”, “Minku” un “Enme” iegūst “Atspēriena” finanšu atbalstu0


Grantu programmā “Atspēriens” finanšu atbalstu līdz 12 000 eiro saņēma arī SIA “Enme”, 30.05.2018.
Grantu programmā “Atspēriens” finanšu atbalstu līdz 12 000 eiro saņēma arī SIA “Enme”, 30.05.2018.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Par grantu programmas “Atspēriens” šīs sezonas uzvarētājiem, kas grantos saņems līdz 12 000 eiro, ir kļuvuši uzņēmumi SIA “Your Move”, SIA “Minku” un SIA “Enme”, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Kopumā šajā sezonā konkursa finālam kvalificējās desmit pretendenti, par kuriem balsoja sabiedrība. Kopējais saņemtais balsu skaits ir lielāks par 19 000 balsīm.

Uzņēmums “Your Move” ir darba un informācijas portāls reemigrantiem, kas savieno pasaules pieredzi guvušus profesionāļus ar mūsdienīgiem un maksātspējīgiem uzņēmumiem Latvijā, tādējādi veicinot izbraukušo profesionāļu atgriešanos Latvijā.

“Minku” komercdarbības pamatā ir pakalpojums, kas nodrošina patērētājam viegli pieejamu, lētu un augsti kvalificētu medicīnas speciālistu programmu, kas ļauj bērniem pirmsskolas mācību iestādē saņemt kompleksu ārstnieciskās vingrošanas kursu veselības un stājas normālai attīstībai.

Savukārt “Enme” komanda ir izstrādājusi produktu, kas paredzēts lietošanai biznesa struktūrvienību un personāla vadītājiem. “Enme” ir darbinieku iesaistes un apmierinātības monitoringa rīks, kas paredzēts lietošanai maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Galerijas nosaukums

Grantu programmā “Atspēriens” iespējams saņemt līdzfinansējumu dažādu izdevumu segšanai jaunajiem komersantiem. Konkurss tiek izsludināts divas reizes gadā, lai noskaidrotu ekonomiski dzīvotspējīgākās un inovatīvākās komercdarbības idejas Rīgā.

Saistītie raksti

Rīgas dome programmu īsteno kopš 2009.gada, ar mērķi veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti.

Kopš 2009.gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk nekā 1700 dalībnieki, no kuriem 153 saņēmuši atbalstu. To vidū ir tādi uzņēmumi kā dekoratīvo gaismas burtu ražotāji SIA “Piku”, bērnu apģērbu ražotājs SIA “Hebe”, Latvijā izstrādātas audio sistēmas ražotāji SIA “Certes Technologies”, robotikas konstruktora “SumoBoy” radītāji SIA “RobotNest” un citi.

LA.lv