×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

“YouTube” gada populārākais video: suns mutants baida cilvēkus

Foto - FacebookFoto - Facebook

Visvairāk kopīgotais un apspriestais “YouTube” video 2014.gadā bijis poļu režisores slēptās kameras klips, kurā viņas suns tarantula kostīmā baida garāmgājējus, paziņojis IT gigants “Google”.

Video “Mutant Giant Spider Dog” kopš septembra skatīts vairāk nekā 113 miljonus reižu, kā arī vietnes lietotāji to visbiežāk ievietojuši savos sociālo tīklu kontos un diskutējuši par to.

Savukārt populārākais mūzikas videoklips šogad bija amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas hits “Dark Horse”, kas skatīts 715 miljonus reižu.

Tikmēr sociālajā tīklā “Facebook” visvairāk apspriestais notikums bija Pasaules kausa izcīņa futbolā Brazīlijā, kas tika pieminēta vairāk nekā trīs miljardus reižu. Turpretī Lielbritānijā populārākais notikums bija referendums par Skotijas atdalīšanos no Lielbritānijas.

“Patīkami apzināties, ka “YouTube” un “Facebook” mūs no jauna satuvina gan ar zemākajām, gan ar augstākajām kultūras formām,” sacīja Londonas Komunikācijas koledžas pasniedzējs Saimons Kolisters.

“Taču mums vienalga vajag uzmanīties, pirms paļauties uz šīm platformām,” viņš piebilda. “Pēdējā laikā bijušas daudzas diskusijas par algoritmiem, it īpaši attiecībā uz ziņām. Jāuzmanās, lai platformas nesāktu mums diktēt, ko uzzinām vai neuzzinām.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+