×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. maijs, 2013
Drukāt

“YouTube” sāk piedāvāt maksas kanālus

LETA/AFPLETA/AFP

Videoapmaiņas vietne “YouTube” atklājusi pirmos maksas kanālus, kas ir ASV interneta milzim “Google” piederošās vietnes solis, lai veidotu konkurenci tādiem tiešsaistes pakalpojumiem kā “Netflix”, “Hulu” un “Amazon”, kas mēģina aizvilināt skatītājus no televīzijas.

“YouTube” pilotprogrammu piedāvā nelielai partneru grupai, kas “You Tube” lietotājiem varēs piedāvāt maksas kanālus. Maksas kanālu abonēšanas maksa ir no 0,99 līdz 7,99 ASV dolāriem (no 0,53 līdz 4,30 latiem) mēnesī, informēja vietne.

Paziņojumā “YouTube” norādīja, ka darbu pie maksas kanālu izveides sāka 2007.gadā, lai “satura veidotāji varētu nopelnīt ar savu radošumu”.

Sākotnēji “YouTube” maksas pakalpojumā ir 50 kanālu, no kuriem katram ir 14 dienu bezmaksas izmēģināšanas periods, un daudzi no tiem piedāvā lielas atlaides gada abonementiem.

Vietne solīja, ka tuvāko nedēļu laikā maksas kanālu klāts tiks būtiski paplašināts. Maksas kanālus varēs skatīties datorā, viedtālrunī, planšetdatorā un televizorā.

Maksas kanālu vidū “YouTube” skatītājiem piedāvā britu televīzijas programmas bez reklāmām “Acorn TV”, populārzinātnisko kanālu bērniem “National Geographic Kids”, kā arī sporta kanālu “PrimeZone Sports”.

“Google” gada sākumā paziņoja, ka “YouTube” mēnesī izmanto viens miljards skatītāju visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+