Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Zaborovje purvā atrasts nesprādzis artilērijas lādiņš (1)

LETALETA

Valsts robežsardzes darbinieki pirmdien Malnavas pagasta Zaborovje purvā atraduši nesprāgušu artilērijas lādiņu, informē robežsardzē.

Par purvā atrastu artilērijas lādiņam līdzīgu priekšmetu pirmdien ziņojis kāds Malnavas pagasta iedzīvotājs, kurš priekšmetu uzgājis sēņojot.

Ludzas pārvaldes Aizgāršas robežapsardzības nodaļas robežsargi kopā ar policistiem norādītajā vietā konstatēja 85 mm artilērijas lādiņu.

Notikuma vietā ieradās Zemessardzes amatpersonas, kuras nesprāgušo munīcijas lādiņu nogādāja Kolnasalas karjerā un to neitralizēja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pa šiem daudzajiem gadiem no lādiņa pāri paliek tikai tukša vieta. Atrastais priekšmets būs ŠĀVIŅŠ. Skaidrāk sakot- ir ļoti liela starpība, tāpēc militāristiem to vajadzetu zināt un žurnālistiem atšķirību ieskaidrot.Lādiņš varētu būt-the charge of gun, bet šāviņš-shot,shell.Varētu izstāstīt ari krieviskos nosaukumus, bet lai nu paliek.

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (57)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+