Publicitātes foto

Zāģeris pēc smagas traumas atkal kāpj uz pjedestāla Čempionu līgā 0

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris aizvadītajā nedēļas nogalē Somijā izcīnīja otro vietu Čempionu līgas astotajā etapā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Iepriekšējais spēkavīru Čempionu līgas posms, kurā Zāģeris piedalījās, bija aprīļa sākumā notikušais otrais etaps Vācijā, tomēr pēc tam viņš guva nopietnu savainojumu, kā rezultātā vairākus mēnešus nācās izlaist.

Aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajās sacensībās uzvaru izcīnīja slovēnis Matjažs Belšaks, kurš ieguva 80,5 punktus, bet Zāģeris ar 69,5 punktiem bija otrais. Latvietis tikai par 0,5 punktiem apsteidza trešās vietas īpašnieku Kšištofu Radzikovski no Polijas.

Zīmīgi, ka Belšaks šosezon pamanījies uzvarēt piecos no astoņiem Čempionu līgas posmiem.

“Pēc ilgas un neplānotas pauzes ir atkal prieks uzkāpt uz pjedestāla. Pēc tādas pasmagākas traumas iegūta otrā vieta,” sociālajos tīklos pauda Zāģeris.

Čempionu līgas posmā Somijā nestartēja cits Latvijas spēkavīrs Aivars Šmaukstelis, kurš ceturtajā posmā Nīderlandē un piektajā etapā Serbijā izcīnīja attiecīgi ceturto un trešo vietu, pirms aizvadītās nedēļas nogales sacensībām sezonas kopvērtējumā ieņemot devīto vietu.

Pērn Zāģeris triumfēja spēkavīru Čempionu līgas kopvērtējumā, pārspējot poli Kšištofu Radzikovski, bet 2015.gadā viņš šajā sacensību seriālā bija otrais.

2008.gadā pirmās spēkavīru Čempionu līgas sacensības notika tieši Latvijā.