Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
12. marts, 2015
Drukāt

Zagļi īpaši iekāro “Volkswagen Touareg” lukturus, brīdina apdrošinātājs

Foto - If ApdrošināšanaFoto - If Apdrošināšana

Kopš jaunā gadā vērojama jauna tendence auto lukturu zādzībās. Nepilnu trīs mēnešu laikā “If Apdrošināšanā” pieteikti pieci KASKO apdrošināšanas negadījumi, kad automašīnām “Volkswagen Touareg” nozagti lukturi. Vidējā atlīdzība par “Volkswagen Touareg” lukturu nomaiņu svārstās no 900 – 3000 eiro atkarībā no automašīnai nodarīto bojājumu apmēra.

Šobrīd pēdējais pieteiktais negadījums noticis 6.martā Mārupē, kad no rīta “Volkswagen Touareg” īpašnieks pamanīja auto lukturu zādzību. Pārējās “Volkswagen Touareg” auto lukturu zādzības notikušas Rīgā, Pļavniekos, Āgenskalnā un centra rajonā. Visas automašīnas apzagtas nakts laikā māju pagalmos un pazemes autostāvvietās. Automašīnām nodarītie zaudējumi atkarībā no citiem zādzības laikā nodarītajiem auto virsbūves bojājumiem svārstās no 900 – 3000 eiro.

6.martā “If Apdrošināšanā” reģistrēts KASKO atlīdzības pieteikums arī par automašīnai Land Rover Discovery nozagtiem auto lukturiem. Arī šajā gadījumā nodarītais zaudējumu apmērs ir aprēķināts 900 eiro apmērā.

“No “Volkswagen” markas automašīnām tieši “Touareg” modelis tiek apzagts visbiežāk. Arī pagājušajā gadā vairākkārt bija vērojama kampaņveidīga zagļu pievēršanās “Touareg” modelim. Ir piedzīvots arī citu auto marku – “Porsche Cayenne”, BMW, “Volvo” un citu – auto lukturu zādzību skaita pieaugums,” informē “If Apdrošināšana” Transporta atlīdzību grupas vadītājs Pāvels Valainis.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+