×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
12. marts, 2015
Drukāt

Zagļi īpaši iekāro “Volkswagen Touareg” lukturus, brīdina apdrošinātājs

Foto - If ApdrošināšanaFoto - If Apdrošināšana

Kopš jaunā gadā vērojama jauna tendence auto lukturu zādzībās. Nepilnu trīs mēnešu laikā “If Apdrošināšanā” pieteikti pieci KASKO apdrošināšanas negadījumi, kad automašīnām “Volkswagen Touareg” nozagti lukturi. Vidējā atlīdzība par “Volkswagen Touareg” lukturu nomaiņu svārstās no 900 – 3000 eiro atkarībā no automašīnai nodarīto bojājumu apmēra.

Šobrīd pēdējais pieteiktais negadījums noticis 6.martā Mārupē, kad no rīta “Volkswagen Touareg” īpašnieks pamanīja auto lukturu zādzību. Pārējās “Volkswagen Touareg” auto lukturu zādzības notikušas Rīgā, Pļavniekos, Āgenskalnā un centra rajonā. Visas automašīnas apzagtas nakts laikā māju pagalmos un pazemes autostāvvietās. Automašīnām nodarītie zaudējumi atkarībā no citiem zādzības laikā nodarītajiem auto virsbūves bojājumiem svārstās no 900 – 3000 eiro.

6.martā “If Apdrošināšanā” reģistrēts KASKO atlīdzības pieteikums arī par automašīnai Land Rover Discovery nozagtiem auto lukturiem. Arī šajā gadījumā nodarītais zaudējumu apmērs ir aprēķināts 900 eiro apmērā.

“No “Volkswagen” markas automašīnām tieši “Touareg” modelis tiek apzagts visbiežāk. Arī pagājušajā gadā vairākkārt bija vērojama kampaņveidīga zagļu pievēršanās “Touareg” modelim. Ir piedzīvots arī citu auto marku – “Porsche Cayenne”, BMW, “Volvo” un citu – auto lukturu zādzību skaita pieaugums,” informē “If Apdrošināšana” Transporta atlīdzību grupas vadītājs Pāvels Valainis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+