Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. septembris, 2016
Drukāt

Zagļu banda apzog iemigušu invalīdu

RPPRPP

Rīgā Centrālās stacijas apkaimē par iemiguša invalīda apzagšanu likumsargi aizturējuši piecas personas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 28.septembrī, RPP darbinieki saņēma informāciju no pilsētas videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri caur kameras aci pamanījuši kā piecas personas apzog kādu iemigušu vīrieti Spīķeru ielā. Divas personas no cietušā paņēma melnu maku, telefonu un rokas pulksteni, savukārt pārējie trīs novērojuši apkārtni, lai netiktu pieķerti savās darbībās.

Ierodoties notikuma vietā, viens no kārtības sargiem apskatīja cietušo, kurš bija manāmā alkohola reibumā un nespēja atbildēt uz policista jautājumiem. Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja iereibušo vīrieti un konstatēja, ka hospitalizācija viņam nav nepieciešama.

Policisti devās uz netālu esošo pieturvietu, kur zādzībā vainojamās personas uzturējās. Ar videonovērošanas centra darbinieku palīdzību personas atpazītas.

Pārrunu laikā, viena no notikumā iesaistītajām sievietēm pagāja nedaudz sāņus un blakus esošajā atkritumu tvertnē izmeta melnu maku.

Policisti maku apskatīja un tajā atrada cietušā invaliditātes apliecību. Tāpat uz viena vīrieša rokas pamanīts cietušā rokas pulkstenis. Neskatoties uz to, ka pie personām tika atrastas cietušā mantas, viņi savu vainu kategoriski noliedza.

Notikuma vietā aizturēti divi vīrieši un trīs sievietes. Aizturētie kopā ar cietušo nogādāti Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+