Latvijā
Kriminālziņas

Par dzīvokļu apzagšanu dažādās pilsētās aiztur jaunu vīriešu bandu no Latgales0

Foto: Valsts policija

Par dzīvokļu zādzībām Rēzeknē, Jēkabpilī, Salaspilī un Rīgā policija aizturējusi personu grupu, kura ar nozagtajām mantām brauca uz Daugavpili, informē Valsts policija.

Saistībā ar katru zādzības faktu tika ierosināts kriminālprocess. Divām no personām ir piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Likumsargi bija saņēmuši informāciju, ka 8. un 11. novembrī dažādos Latvijas punktos – Rēzeknē, Jēkabpilī, Salaspilī un Rīgā tika veiktas dzīvokļu zādzības.

Personas tika aizturētas brīdī, kad tās pēc kārtējās zādzības devās atpakaļ uz Daugavpili.

Policija informē, ka šonedēļ, 11. novembrī tika aizturētas visas četras aizdomās turamās personas – 1991., 1989., 2000. un 1995.gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš bija nonākuši policijas redzes lokā saistībā ar analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Veicot automašīnas apskati, policijas darbiniekiem izdevās atgūt daļu nozagto mantu.

Saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā tika konstatēts, ka garnadži dzīvokļos iekļuva atspiežot dzīvokļu logus, kuri atradās daudzdzīvokļu māju pirmajos stāvos. Pašlaik likumsargi turpina izmeklēšanu.

Saistībā ar šiem notikumiem uzsākti kriminālprocesi.

Pamanot aizdomīgas personas un automašīnas, kurās iekšā esošās personas, iespējams, novēro mājokļus, Valsts policija aicina nekavējoties ziņot likumsargiem pa tālruņa numuru 110.

LA.lv