×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Zagtāko auto topā atgriežas “BMW” (1)

LETA/AFPLETA/AFP

Šā gada pirmajā ceturksnī Latvijā jau nozagtas 214 automašīnas – 104 no tām jaunākas par 10 gadiem. Šo mašīnu kategorijā dominē apvidus automašīnas, bet zagtāko automašīnu saraksta augšgalā atgriežas BMW modeļi, informē AAS “Gjensidige Baltic”.

Kompānijas pārstāvis Ivars Getliņš norāda, ka īpaši piesardzīgiem jābūt “Toyota Land Cruiser”, “BMW”, “Toyota RAV4” un “Audi” markas automašīnu īpašniekiem.

“Pērn bija vērojams, ka mazinājusies zagļu interese par “Toyota Land Cruiser”, tomēr šis auto joprojām ir starp zagtākajām mašīnām. 2014. gadā bija nozagti 32 šīs markas auto, bet pērn – 26. Turpretim būtisks popularitātes pieaugums zagļu acīs, vērojams “BMW” markas automašīnām, kas pēdējo trīs gadu laikā strauji iekļuvušas zagtāko sarakstā,” norāda Getliņš.

Tā 2013. gadā nozagtas piecas, 2014. gadā – trīspadsmit, bet 2015. gadā – trīsdesmit piecas “BMW” 5. sērijas automašīnas. 3. sērijas “BMW” statistika ir ar līdzīgi pieaugošu tendenci – attiecīgi 2013. gadā nozagtas septiņas, 2014. gadā – desmit, bet aizvadītajā – deviņpadsmit šīs sērijas automašīnas. “BMW” ir populārākais zagtais automašīnas modelis arī šā gada trijos mēnešos – kopā janvārī, februārī un martā nozagtas septiņpadsmit “BMW” 3.un 5. sērijas automašīnas, kas jaunākas par 10 gadiem.

Zagtāko mašīnu topa augšgalā ir arī “Audi A4” un “Audi Q5” automašīnas, kā arī “Toyota RAV4”. Turklāt “Toyota RAV4” palēnām zagto auto skaita ziņā nomaina iepriekš tik ļoti zagto “Honda CRV”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Grabj, nagrablennoje ! 🙂
    Brīnums,ka tik maz vēl zog !

Draugiem Facebook Twitter Google+