×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. decembris, 2013
Drukāt

“Zaigas Gailes birojs un partneri” atsaucis sūdzību par JRT metu konkursu

Foto: LETAFoto: LETA

Arhitekte Zaiga Gaile

Pilnsabiedrība “Zaigas Gailes birojs un partneri” atsaukusi sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) par VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) rīkoto Jaunā Rīgas teātra (JRT) ēku kompleksa rekonstrukcijas metu konkursu, liecina informācija IUB mājaslapā.

Kā ziņots, pilnsabiedrība decembra vidū bija iesniegusi IUB sūdzību par JRT ēku kompleksa rekonstrukcijas metu konkursu. Sūdzības izskatīšanas termiņš tika noteikts līdz 2014.gada 10.janvārim.

Šī gada augustā noslēdzās VNĪ organizētais arhitektūras metu konkurss “Jaunā Rīgas teātra ēku kompleksa rekonstrukcija”, kur pirmā vieta netika piešķirta, bet otrajā vietā ierindojās personu apvienība “MADE arhitekti un GAISSmets”.

Izvērtējot iesniegtos darbus, pirmo vietu nepiešķīra, bet tika piešķirtas godalgas otrajai vietai un divām trešajām vietām.

Otro vietu un 3000 latu saņēma “MADE arhitekti un GAISSmets”. “MADE” autori ir Linda Krūmiņa, Miķelis Putrāms, Liena Amoliņa, bet “GAISS” autori – Arnita Melzoba, Kārlis Melzobs.

Trešo vietu un 2000 latu saņēma pilnsabiedrības “Zaigas Gailes birojs un partneri” mets, kura autori ir Zaiga Gaile, Dāvis Gasuls, Māris Alsiņš, Ingmārs Atavs, un SIA “Jaunromāns un Ābele, arhitekti” mets, kura autori ir Mārtiņš Jaunromāns un Māra Ābele.

Metu konkursa mērķis ir nodrošināt JRT ar tam piemērotām telpām, rekonstruējot teātra ēku kompleksu atbilstoši mūsdienu prasībām, tajā pašā laikā maksimāli respektējot ēku vēsturisko atmosfēru, iegūt pilsētbūvnieciski, arhitektoniski un funkcionāli augstvērtīgu projekta priekšlikumu ēku kompleksa rekonstrukcijas iecerei, iegūt iespējami labāko risinājumu, nodrošinot racionālu līdzekļu izmantošanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+