×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. jūnijs, 2012
Drukāt

Zaķis apsver iespēju vērsties tiesā par e-pasta noplūdi

Foto - LETAFoto - LETA

“Vienotības” deputāts Dzintars Zaķis apsver iespēju vērsties tiesā par e-pasta noplūdi, ceturtdien raksta “Diena”. Viņš esot konsultējies ar advokātu, vai nevērsties par privātās sarakstes nozagšanu policijā.

“Tā tiešām izskatās, ka kādam “labvēlim” ir bijusi iespēja aplūkot manus epastus, bet, vai vērsties par to policijā, izlemšu tikai tad, kad būs sagaidīts Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja atzinums,” viņš sacīja laikrakstam.

Portāls “pietiek.com” vēsta, ka saskaņā ar tā rīcībā esošiem dokumentiem Zaķis, vēloties iegādāties automašīnu “Volvo XC60”, iespējams, pielietojis shēmu, kas ļauj izvairīties no pievienotās vērtības nodokļa samaksas. Par to ļaujot spriest arī e-pasta sarakste. Dokumenti iesniegti vairākām iestādēm.

Zaķis “Dienai” neatklāja, vai kāds Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvis saistībā ar žurnālista Lato Lapsas iesniegumu jau ar viņu sazinājies. KNAB runasvīrs Andris Vitenburgs savukārt teica, ka iesniegums ir nodots Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļai tajā minēto faktu izvērtēšanai, bet nekas vairāk sakāms birojam pagaidām nav. Viņš arī uzsvēra, ka KNAB pārbaudīs tikai savas kompetences ietvaros esošos jautājumus –  vai Zaķis pārkāpis valsts amatpersonai noteiktos ierobežojumus. Savukārt jautājums par iespējamo manipulēšanu ar nodokļiem ir Valsts Ieņēmumu dienesta kompetencē. Lapsa ir norādījis, ka vērsies arī šajā iestādē, kā arī Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+