×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. oktobris, 2014
Drukāt

Zaķis atkāpjas no “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja amata (3)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Dzintars Zaķis.

Mēnesi pirms 11.Saeimas darba beigām Dzintars Zaķis otrdien atkāpies no “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja amata, pēc frakcijas ārkārtas sēdes žurnālistiem sacīja Zaķis.

Zaķis uzsvēra, ka amatu pamet “rupju provokāciju” dēļ, ko pret viņu vēršot “Saskaņa”, tādēļ viņš plāno vērsties Drošības policijā.

Viņš norādīja, ka deputāta mandātu neplāno nolikt un turpinās darbu arī 12.Saeimā.

Jaunu “Vienotības” 11.Saeimas frakcijas vadītāju neesot plānots iecelt, jo ir divi vadītāja vietnieki – Lolita Čigāne un Edvards Smiltēns.

Jau ziņots, ka “Saskaņa” vērsīsies Drošības policijā, aicinot pārbaudīt ziņas par iespējamu balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās Latgales apgabalā. Plašsaziņas līdzekļos publicētā informācija radot aizdomas, ka Zaķa iegūtais rezultāts vēlēšanās varētu būt nodrošināts negodīgā ceļā, uzpērkot un citādi nelikumīgi ietekmējot vēlētājus. Par iespējamo balsu pirkšanu Drošības policijā vērsies arī “Vienotības” pārstāvis Juris Vidiņš.

Latgalē 12.Saeimas vēlēšanās startējošais Zaķis mainīto vēlēšanu zīmju dēļ pakāpās no trešās uz pirmo vietu sarakstā. Viņš saņēmis 4554 plusu un 2804 svītrojumu.

“Saskaņa” 12.Saeimas vēlēšanās ieguvusi 24 deputātu vietas, “Vienotība” – 23, ZZS – 21, NA – 17, LRA – 8, bet “No sirds Latvijai” – 7.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pārsteigums, ka Ilze Viņķele nāk no Latgales! Tad taču viņai vajadzētu aizstāvēt Latgales intereses! Saeimā ļoti trūkst cilvēku, kuri domātu par Latgali, tās ļaudīm un labklājības celšanu. Citādi nebūtu tā, kā šoreiz, ka cilvēku balsis var nopirkt ar ēdiena vai dzēriena dāvināšanu. Piemēram, par Zaķi vēl nav izskanējusi informācija, ka pirms vēlēšanām viņš uzsauca galdu Lazdukalna pagasta mednieku kolektīvam! Mednieki tā ēda un dzēra, ka nākamajā dienā jutās dikti saguruši un nevarēja doties plānotajās medībās. Var vainot deputātu kandidātus, ka viņi uzpērk vēlētāju balsis, bet vajag vainot arī valdību, kas pieļauj tādu nabadzību Latgales laukos, ka cilvēks par dažiem eiro gatavs pārdot jebko…

  2. Kāpēc Zaķa jautājumu komentēja Ilze Viņķele? VARBŪT PATI VĒLAS VADĪT SAEIMAS “VIENOTĪBAS” FRAKCIJU?? INTERESANTI… Tas, ka Zaķis ir negodīgs cilvēks, nav noliedzams, bet lai ietu uz TIK lielu nekaunību, lai smagi “iekristu”, apšaubu… Tur noteikti i zemūdens šēras…

  3. Būs jāceļ par ministru!

Draugiem Facebook Twitter Google+