Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
28. oktobris, 2014
Drukāt

Zaķis tiesā liecina, ka viņa rīcībā nav faktu par balsu pirkšanu (3)

LETALETA

Augstākajā tiesā (AT), kur otrdien tiek skatīts “Saskaņas” iesniegums par 12.Saeimas vēlēšanu rezultātiem, “Vienotības” pārstāvis Dzintars Zaķis sacīja, ka viņa rīcībā nav faktu par balsu pirkšanu, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Zaķis tiesā stāstīja, ka veicis “lielu, jaudīgu” kampaņu Latgalē. Viņš esot pabijis iespējami daudz vietās, ticies ar uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem.

Tiesā izsludināts pārtraukums līdz trešdienas plkst.11.

Jau ziņots, ka “Saskaņa” apstrīdējusi vēlēšanu rezultātus Latgales reģionā. Partijas pārstāvji esot savākuši pierādījumu bāzi par iespējamo balsu pirkšanu par labu “Vienotībai” vismaz 20 iecirkņos un par aptuveni 2000 balsīm. Līdz ar to par strīdīgiem varētu kļūt viens vai divi deputāta mandāti, iepriekš lēsa “Saskaņas” pārstāvis Andrejs Elksniņš.

Drošības policija (DP) saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās sākusi septiņus kriminālprocesus. Vienu no tiem pēc “Vienotības” vietējās nodaļas vadītāja Jura Vidiņa iesnieguma par iespējamo balsu pirkšanu Latgalē par labu Zaķim. Zaķis līdz izmeklēšanas beigām ir apturējis darbību partijā un atkāpies no “Vienotības” frakcijas vadītāja amata 11.Saeimā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Labāk pašu Žačs ,nekā sakaņas sieržuļīki……

  2. Pēkšņi uzrodas autobuss ( privāts), pēkšņi uzrodas bars vīreļu vienā laikā ( sapulcini 20 pagastā ), pēkšni vēlēšanu iecirknī vienādi nobalso ( pat skaidrā 20 to nevar izdarīt), pēkšni katram rokās uzrodas nauda ( kur ir tās autobuss, kur dala naudu). Pēkšņi neviens un neko nezina. Bet tad pēkšņi vīreļi uzzin, ka par kukuļa pieņemšanu soda un ja vēl pie tiesas apliecina ka esi ņēmis… Tad vairs nav pēkšni.
    Vienīgais tās zaķu pēdiņas ir redzamas bez sniega pie manas ābelītes, jā ”bet to ”saredz” mans suns, es gan tikai tā nedarbus. Jautājums – vai Vienotība tā var uzvesties- pat Rubiks bija godīgāks, ja balso tad balso, bet ne pērk…

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+