×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. aprīlis, 2015
Drukāt

Zaļā partija ZZS prezidenta amatam varētu virzīt Vējoni (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks (no kreisās), līdzpriekšsēdētājs un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars un partijas biedrs Valdis Felsbergs piedalās Latvijas Zaļās partijas kongresā.

Latvijas Zaļā partija (LZP) citām Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošajām partijām kā savu kandidātu varētu virzīt partijas līdzpriekšsēdētāju aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, noskaidroja aģentūra BNS.

Zaļās partijas kongresā sestdien, 18.aprīlī, Vējonis minēja, ka LZP ir gatava uzņemties gan Ministru prezidenta, gan arī Valsts prezidenta amatu.

Savukārt otrs LZP līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks pauda atzinīgus vārdus par Vējoni un pēc ministra runas partijas biedriem sacīja: “Vai jūs domājat, ka mums nav savs prezidenta kandidāts?”. Viņš akcentēja, ka tuvākajās dienās ZZS ir jāvienojas par precīzu nostāju, izvirzot kandidātu Valsts prezidenta amatam.

Kongress norisinās pacilātā gaisotnē. Partijas līderi vērš uzmanību uz to, ka LZP jākļūst aktīvākai, jāuzņemas lielāka atbildība gan ZZS, gan koalīcijā.

Vējonis sarunā ar aģentūru BNS nekomentēja, vai ir gatavs kandidēt prezidenta amatam. Viņš norādīja, ka vispirms lēmums jāpieņem LZP valdei. Aģentūra BNS noskaidroja, ka ZZS valdes sēdē apspriedīs trīs kandidātus, kurus būs izvirzījušas partiju savienībā ietilpstošās partijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Vējoni?? VĒJONI???? šis savu kādreizējo preses sekretāri, kura šim uzvalkus izvēlējās, arī ņems līdz?

 2. Kur tad Vejoni? Prezidenta staaja tak nav! Tas,ka Aizsardzibas ministrs (pie tam,vinam pat sis amats skiet sokejosi nepiemerots), nenozime,ka liekams par prezidentu! ZZS vai tad bez Berzina un Vejona cita nav? Gauzam viduvejibas!

 3. Vai Vējonis, lidojot uz Gruziju, piedalījās bankas “Citadele” pārdošanā?

 4. Vai šis ir bijis komunistiskās partijas biedrs?

 5. …. Vispirms Zalai partijai ir jaatstaj, LR nakotnes attistibas virzienam un interesem pilnigi nevajadziga un neatbilstiga, ‘Zemnieku …’ nomenaklaturas partijas dala un jaklust tiesam zaliem no pussarkaniem … ?!

 6. paldies par kūkām! pensionāru pāri jau izvirzījāt!
  “[“Ci†adeles” pārdevēji] uzskata, ka viņi ir panākuši tādu vienošanos, kādu viņi ir panākuši!” © bremze Lēnuma
  “… kas attiecas par nodokļa atcelšanu … neatcelšanu … sajuka!” © bremze Lēnuma
  “man ir virsraksti. nav brille.” © bremze Lēnuma
  un no zaļajiem konformkomunis†iem arī N€irodepu†atša, kura pied!rsa, ka Bērziņš banks†era gaitās labi apguvis angļu valodu! un kas izrādījās – ka dzimto latviešu vēl nav apguvis!

 7. nevajag jokoties. Zēni, būsim nopietni.

Draugiem Facebook Twitter Google+