×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. marts, 2014
Drukāt

Zaļajā salā svinēs Latvijas kultūras dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas vēstniecība Īrijā sadarbībā ar Latvijas kultūras dienu Īrijā pastāvīgo rīcības komiteju un Latviešu biedrību Īrijā aicina piedalīties Latvijas kultūras dienā, kas 4. maijā notiks Dublinas vecpilsētas “Temple Bar”, ziņo Latvijas vēstniecība Īrijā.

Vēstniecība aicina ikvienu Zaļajā salā dzīvojošo tautieti piedalīties gan kultūras dienas programmas organizēšanā, gan pašos sarīkojumos. Līdz 10. aprīlim aicināti pieteikties arī 23 brīvprātīgie, kas Kultūras dienā palīdzēs īstenot svinību konceptu deviņos radošajos kvartālos: Rīga dzied, Rīga dejo, Rīga ēd, Rīga glezno, Rīga muzicē, Rīga caur objektīvu, Rīga dzīvo zaļi, Rīga veido un Rīga rotaļājas.

Vēstniecība atgādina, ka šogad Latvijas Kultūras diena tiek rīkota, atzīmējot “Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” programmu, kuras ietvaros tiks popularizēta latviešu kultūra un tradīcijas. Dublinas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja iepazīties ar amatnieku darbnīcām, kā arī degustēt Latvijas ražotāju pārtikas produkciju. Kultūras dienas apmeklētājus pasākumu ietvaros informēs par tūrisma un atpūtas iespējām Latvijā, kā arī aicinās iepazīt, apmeklēt Latvijas galvaspilsētu Rīgu.

Kultūras diena tiks rīkota ar nodibinājuma “Rīga 2014”, Ārlietu ministrijas, Dublinas Domes, Temple Bar Company, Latvijas ražotāju, vietējo tautiešu kolektīvu un diasporas aktīvistu atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+